Satılık Tekneler

Yeni Maritimo S70
09.08.2017 Yeni Maritimo S70 Maritimo’nun yeni gezi sınıfı sedan motoryatı Maritimo S70, üreticinin şimdiye kadar hayata geçirdiği en büyük tek katlı model. Uluslararası lansmanı 50. Sydney International Boat Show’da gerçekleşecek olan Maritimo S70, UTL Skiper ayrıcalığıyla da Türkiye pazarında.

Maritimo S70

Birçok kişiselleştirme ve lüks donanımlarla alıcıların beğenisine sunulacak olan yeni Maritimo S70, performans anlamında da oldukça üst seviyelerde. Maritimo, 30 knot sürate kadar erişebilen S70’in seyir dinamizminin, çok daha küçük ve sportif teknelerde edinilen tecrübeye eşdeğer olduğunun altınını çiziyor. 

Maritimo S70.

Maritimo S70’in geniş gövdesi, iç mekanda hayli ferah ve rahat hareket edilebilen alanlar ortaya çıkarıyor. Ana kamaradaki yaklaşık 2 metre tavan yüksekliği, yine tek katlı olmasının önemli faydalarından biri. 

Yeni Zelanda’ya gönderilen Maritimo S70’in üretilen ilk gövdesi, 1150 beygir güç üretebilen Scania D16 motorlarıyla birlikte 48 ton ağırlığındaydı. İlk gövdenin deniz testleri neticesinde elde edilen verilere göre S70; 21 knot süratle 520, 9 knot süratle de 1600 deniz mili mesafe katedebiliyor. 

Maritimo S70..

Miele beyaz eşyalar ve koyu saten tik kirişleriyle Maritimo S70’in mutfak bölümü dikkat çekiyor. Seakeeper gyro ve I-Anchor teknolojisiyle ZF joystik sistemi, S70’in öne çıkan diğer nitelikleri arasında. Geniş sunroof’u, hidrolik yüzme platformu ve servis botu bölümü de öne çıkıyor.

Maritimo S70,
 
 
Maritimo yatları Türkiye’de UTL Skiper firması tarafından satışa sunulmaktadır. 

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org
  


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder