Satılık Tekneler

Yeni Mangusta 132
09.09.2013

Yeni Mangusta 132, Overmarine Group'un son yıllarda yaptığı atılımlarla ilerlettiği stratejik geliştirmelerin bir meyvesi. Yeni 132, bir önceki model olan Mangusta 130'un değişim ve gelişim göstermiş yeni hali olarak piyasaya sürüldü. Hem iç hemde dış yaşam alanlarında şaşırtıcı düzeyde çok yönlülüğün ortaya konduğu motoryat, konfor ve yüksek performansı birlikte sunmaya garanti veriyor.

Yeni Mangusta 132

4600 beygirlik MTU makineleri ve yeni S3Np Ka.Me.Wa. Rolls Royce (waterjet) jet iticileriyle 36 knot sürate erişebiliyor. Ayrıca markanın "amiral gemisi" olan 165 modelinin gövdesinde uygulanan yeni hidrodinamik geliştirmeler, bu yattada kullanıldı. Çift dümen pozisyonunun yer aldığı son derece geniş güneş güvertesi, tekne sahibi tarafından istenirse ayrı-özel bölüm olarak da kullanılabiliyor.

Tekne üzerinde maksimum konforun sağlanmasının amaçlandığı iç yapısında hacim ve genişliğin en üst düzeyde tutulması için özenli mühendislik çalışmaları yapıldı. Bu konunun en göze çarpan unsurlarından biride, çalışan ve misafir alanlarının birbirinden başarılı bir şekilde ayrılmış olması. Tamamen alıcının zevkine göre kişiselleştirilebilen iç dekorasyonu, aynı zamanda beş ayrı misafir kabini sayısına kadar çıkabilen birbirinden farklı iç tasarımlarıyla Mangusta'nın tüm diğer modellerindeki gibi sınırsız özelleştirme seçenekleri mevcut.

Yeni Mangusta 132'yi özetleyecek olursak, iç ve dış mekanlarındaki büyük hacimler sayesinde konfor, özel gövde yapısı ve güçlü motorları sayesinde de yüksek performansın büyük uyumu denilebilir.www.overmarine.itYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder