Satılık Tekneler

Yeni Maiora 36 Harmony
08.09.2017 Yeni Maiora 36 Harmony Fipa Group’un en yenisi Harmony suya indirildi. Maiora markasının ‘NEWSERIES’ motoryat yelpazesine dahil olan model, 36 metre boyunda. İtalyan tersane bu modelle girdiği pazarda, 26 ile 46 metre aralığında motoryatlar piyasaya sunacak.

Maiora 36 Harmony

Maiora
’nın kendi tasarım stüdyosuyla, Turin menşeili Quartostile’in ortak çalışması sonucu ortaya çıkarılan Maiora 36 tasarımı, Quartostile’in otomotiv tasarımı geçmişini sportif ve aerodinamik hatlarıyla hatırlatıyor.

Maiora 36 Harmony. Maiora 36 Harmony..
Maiora 36 Harmony... Maiora 36 Harmony,

Şık ve elegant profiliyle sadeleştirilmiş 8,2 metre genişliği; benzer boylardaki diğer yatların yanında dikkat çekici olacak. Bu cömert genişlik, motoryatın iç mekanında muazzam yaşam alanları ortaya çıkarmaya olanak sağlamış. Bunun en güzel örneği ise master suiti. Tam boyda açılır 5 metrekarelik balkonu, master suitin iç mekanıyla bir bütün olarak deniz manzarasını engelsiz biçimde yatağa kadar getiriyor. 

Maiora 36 Harmony,. Maiora 36 Harmony,.
Maiora 36 Harmony,,,, Maiora 36 Harmony....

Motoryatın merkezinde konumlanan merdivenle ulaşılan alt güvertede, iki VIP kamara mevcut. Baş tarafta yer alan VIP kamaraların yanı sıra, kıç tarafta da 2 adet misafir kamarası var. 

Maiora 36 Harmonyç Maiora 36 Harmony...,,

Gövdenin tüm genişliğine yayılmış olan servis botu garajı, beach club’dan makine dairesiyle ayrılıyor. Burada çift MTU 2000 serisi makineler tercih edilmiş. Harmony bu makinelerle 30 knot sürate erişebiliyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.