Satılık Tekneler

Yeni Islander 42
04.07.2017 Yeni Islander 42 Klasik İspanyol balıkçılarından esinlenilerek ortaya çıkarılan Islander 42, son derece kullanışlı bir günlük gezi teknesi.

Islander 42

Avrupa kıyılarında günlük geziler yapmak isteyen ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere tasarlanmış olan Islander 42, 19 knot’lık seyir süratiyle keyif ve konfordan asla ödün vermiyor. 

Islander 42. Islander 42..

Temelde günlük bir gezi teknesi olan Islander 42, başaltında konumlanan master ve 4 kişilik yatak kapasitesi sunan ikiz yataklı misafir kamarasıyla, hafta sonu kaçamakları için de hayli elverişli.

Islander 42,

Islander 42’nin tam boyu 43 buçuk feet. Genişliği ise 13,1 feet. Standart olarak sunulan yakıt tankının kapasitesi ise 1200 litre.

Islander 42,.

Gemi inşa mühendisi Inigo Toledo tarafından tasarlanan ve Balearic Adaları’nda Minorca Yachts tersanesinde inşa edilen Islander 42’nin flybridge versiyonu da mevcut.

Islander 42....

Islander 42
’nin bir küçük versiyonu olan Islander 34 haricinde Islander 54 ve 68 gibi büyük modelleri de mevcut. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.