Satılık Tekneler

Yeni ISA Yachts GT67 Süperyat
30.05.2017 Yeni ISA Yachts GT67 Süperyat İtalyan tersane ISA Yachts ile Team For Design, yeni GT67 süperyat projesi için güçlerini birleştirdi. Tasarımcı Enrico Gobbi’nin stüdyosu olan Team For Design, ISA Yachts için üç yeni tasarım ortaya çıkarmıştı. Bunlardan en büyüğü GT67.

ISA Yachts GT67

ISA Yachts
tarafından 2014’te suya indirilen 66 metrelik Okto’nun ‘yenisi’ niteliğinde tasarlanan GT67, proje isminden de anlaşılacağı üzere 67 metre boy uzunluğuna sahip olacak. Yapımına başlanmış olan yatın, 2019 sonundan önce suya indirilmesi planlanıyor. 

ISA Yachts GT67

Tasarımcısı Gobbi, yeni proje hakkında şunları söyledi; ''Şık ve güçlü hatlara sahip olan bu büyük yat, kendine has sportif bir çizgiye sahip. Güçlü görünümü kadar zarif de bir silüet ortaya koyan bir tasarım GT67, büyük sports coupe tasarımların uzatılmış burun yapısından esinlenilmiş bir model.’''

ISA Yachts GT67.

Ana güvertedeki salon, master suit ve üst güverte salonunda tasarlanmış olan tavandan yere kadar uzanan camlar, yatın iç mekanında genel olarak ferah ve aydınlık bir atmosfer yaratıyor. Bu benzersiz tasarımın en ayırt edici ve dikkat çekici niteliği ise, şüphesiz kıç bölümü. Bu kısımda yüzme havuzunun U biçimindeki cam paneli, yata giriş yapan misafirleri ilk görüşte etkilemek üzere düşünülmüş. Baş üstünde konumlanan helikopter pisti ve güneş güvertesinde sunulan spor salonu opsiyonu, diğer dikkat çeken özellikler olarak karşımızda. 

Toplamda 12 kişilik misafir kapasitesi sunan GT67, panaromik VIP kamara dahil toplam 6 adet misafir kamarasına sahiptir. Tekne sahibi kamarasındaki katlanarak dışarıya açılan balkon, kamaranın birçok lüks unsurundan sadece bir tanesi. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder