Satılık Tekneler

Yeni ISA Yachts 141 Super Sportivo
20.01.2017 Yeni ISA Yachts 141 Super Sportivo Palumbo Group’un yeni el değiştiren markası ISA Yachts, 141 Super Sportivo modelini tanıttı. Ancona'lı tersanenin, Super Sport 121 modelinin üzerine tasarlanan yeni 141 Super Sportivo, ISA Yachts’ı piyasada yeniden güçlü kılacak. 

Yeni ISA Yachts 141 Super Sportivo

Marco Casali tarafından tasarlanan 141 Super Sportivo, şık ve sportif bir profil ortaya koyuyor. Bir önceki 121 feet’lik modele göre, sahip olduğu daha büyük hacim sayesinde Casali, bu tasarımda hayli geniş bir flybridge tasarlamış. 

Yeni ISA Yachts 141 Super Sportivo.

Yeni ISA Yachts 141 Super Sportivo’nun alt güvertesinde, katlanarak gövdenin yan taraflarına açılan balkonlara sahip master suit tasarlanmış. Alıcının ihtiyacına göre, master suitin haricinde 3, 4 ve 5 kamaralı seçenekler firma tarafından sunuluyor. Yatın alt güvertesinin baş tarafında ise, standart 4 kişilik mürettebat kamarası yer alıyor. 

Yeni ISA Yachts 141 Super Sportivo.. Yeni ISA Yachts 141 Super Sportivo...

Yatın dikkat çeken bir özelliği de, cam zeminli yüzme havuzu. Baş güvertede konumlanan havuz alanından, alt güvertedeki kamaralara direkt geçiş sağlayan bir merdiven var. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder