Satılık Tekneler

Yeni Hatteras 70
14.12.2015 Yeni Hatteras 70
Hatteras filosunun yeni üyesi Hatteras 70, 2015 yılının ilk yarısında tanıtıldıktan sonra, ilk kez geçtiğimiz ay Amerika’nın Florida eyaletinde düzenlenen Fort Lauderdale Boat Show’da meraklıların karşısına çıktı. 

Hatteras 70

Hatteras’ın köklerindeki kalite, güvenlik ve son teknolojiye sadık kalınarak tasarlanan yeni Hatteras 70, şıklığı ve her noktasıyla etkileyici özellikleri ile kendisine hayran bıraktı.

Hatteras 70-2

Hatteras 70'in görünümü daha önceki modellere benzemiyor. Ancak, dış mekanlarındaki çizgisi, Amerikalı yat üreticisinin DNA’sını taşıması, markanın kendisini yenilediği anlamına da geliyo*r. Filonun yeni üyesinin sahip olduğu çizgiler, Hatteras’ın yakın gelecekteki yeni modellerinin müjdecisi olarak da algılanabilir.

Hatteras 70-3 Hatteras 70-4
Hatteras 70-5 Hatteras 70-6

Fort Lauderdale Boat Show’da meraklıların karşısına çıkan Hatteras 70'in iç dekorasyonunda gri tonlu meşe, beyaz boyalı yüzeyler ve fazlasıyla krom metal kullanılmış. Pek çok Avrupalı yat üreticinin özel dizayn iç dekorasyonunu andırsa da, açık tavanlı ana salon tasarımı benzersiz. Akıllıca yükseltilmiş dümen seviyesi sayesinde, ana galeride elde edilmiş çatı penceresi harika bir duygu veriyor. 22,70 metre uzunluğunda ve 6,45 metre genişliğindeki motoryatta 4 kamara bulunuyor. 7,5 ton yakıt kapasitesi standart sabitleyiciler ile 80 feetlik motoryat konforu sunuyor.

Hatteras 70-7

Hatteras yeni modelinin yapısında, ana gövdeyi sıfırdan başlayarak değiştirmiş. Yeni gövde kalıbı baştan reçineden imal edilerek, yakıt verimliliğinin maksimize edilmesi amaçlanmış. 

Hatteras 70-8 Hatteras 70-9

Müşteri, motoryatın yer döşemelerini, kumaşlarını, dolaplarda kullanılacak ağaç cinsini şekillendirebilme özgürlüğüne sahip. Mutfak isterseniz resmi yemek veya daha samimi bir aile ortamı düzeninde şekillenebiliyor.

Hatteras 70-10

Dış mekanlardaki oturma alanları ise motoryatın arkasındaki gölgelikten başlayarak, üst güvertedeki güneşlenme minderlerine, hatta yine üst güvertenin arkasındaki koltuklara kadar pek çok seçenekle konuklarının zevki için hazır bekliyor. 

Hatteras 70-11 Hatteras 70-12

Yat sahibine özel master kamara, king size bir yatak, geniş dolaplar, çekmeceler, lavabolar, duş alanı ve özel oturma grubu ve çalışma masası ile güzel bir güne başlamak ve güne son vermek için oldukça keyif verici.

Diğer 3 kamarada da en yakın arkadaşlar için benzer konfor ve lüks aynı şekilde mevcut. İki adet Caterpillar C32A 1600HP motor ile donatılan Hatteras 70, 20 knot hızda 432 deniz mili menzile ulaşabiliyor. Hızı düşürdüğümüzde ise muhtemelen menzili uzayacaktır.

Hatteras 70-13

Hatteras Yachts Türkiye'de Tatari Yatçılık tarafından satışa sunulmaktadır.

www.tatari.com.tr
www.hatterasyachts.com
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.