Satılık Tekneler

Yeni gündelik tasarım : Tiara Q44
11.10.2015 Yeni gündelik tasarım : Tiara Q44
Lobster tipi Coupe serisi modellerin ardından Tiara, şimdi de Q44 modeliyle yeniliklerine devam ediyor. Gündelik kullanım için tasarlanan yeni Tiara Q44, 4 kişilik konaklama kapasitesine de sahip. 

Tiara Q44

Balık tutma, günlük aile gezileri, dalış gibi aktiviteler için bire bir olan Tiara Q44, 44 Coupe modelinin gövdesi üzerine tasarlanmış bir model. Coupe serisinde karşımıza çıkan; etkileyici çizgiler, iç - dış yaşam alanları ve akılcı düzen, gelişmiş cam kokpit ve göze hoş gelen iç mimari, Q44 modelinde de aynı lüks ve kaliteyle birlikte sunuluyor.

Tiara Q44-1 Tiara Q44-2
Tiara Q44-3

Güvertesindeki açık hava mutfak, oturma gruplarının ve güvertenin yürünebilecek kısımlarının merkezinde konumlanıyor. Kıç tarafta ise, tam genişlikteki yüzme platformu kokpitin hemen devamı şeklinde karşımıza çıkıyor. Güvenli geçiş yoluyla baş üstüne devam edildiğinde ise, ikinci bir açık yaşam alanına ulaşıyoruz. Öne doğru dönük koltuğa sahip oturma alanı, isteğe göre gölgelik ile oturma grubu kıç tarafta da olduğu gibi güneşten korunabiliyor.

 

Basit ama şık kamarasında büyük bir yatak tercih edilmiş. Yine iç kısımda mikrodalga fırını, kahve makinası ve buzdolabı gibi unsurlara sahip mutfak kısmı da mevcut.  

Tiara 44 Coupe, modelindeki performans, yeni Q44’te de aynı şekilde sunuluyor. Volvo Penta IPS sistemi seçeneği de sunan Q44, 435 beygirlik çift dizel motorlu paket ile 25-30 mil arası etkileyici bir seyir sürati ve 35 mil gibi bir maksimum sürat ortaya koyuyor. 

www.tiarayachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.