Satılık Tekneler

Yeni Fountain Pajot "Saba 50"
15.12.2013 Yeni Fountain Pajot "Saba 50"

Yeni Fountain Pajot

FP 50 feet sınıfında merakla beklenen yeni teknesi SABA 50 nin tanıtımını yaptı. Helia 44 ile başlayan ve Victoria 67 de devam eden yeni tasarım çizgilerinin hakim olduğu SABA 50 segmentinde %10 daha büyük yaşam alanı ile şaşırtan bir iç ve dış tasarıma sahip. Teknenin dümen mahali tek merkezde her şeyi kontrol edebilmeye imkan verirken aynı zamanda kokpit ve Fly Lounge alanında kesintisiz görüşe sahip.

Yeni Fountain Pajot

Fly Lounge alanı 13 m2 alanı ile son derece kullanışlı. Oturma ve güneşlenme alanları tüm misafirlerinizi aynı anda ağarlayabilecek kapasitede. Ön tarafa ilave edilen yeni güneşlenme alanı ayrı bir keyif alanı. Ön kabinlerin aydınlatma camları da bu alanda ve içeriye verdikleri ferahlık ve ambians çok daha keyifli. Ayrıca gövdelerde bulunan sabit lumbozlar çok daha geniş tutulmuş.

Yeni Fountain Pajot

Kokpit alanın rahatlıkla 12 kişinin yemek yiyebileceği bir alana sahip Ayrıca oturma ve uzanma birimleri düz bir zeminde çok güzel konuşlanmış. Kokpit ile salon çok geniş bir kapı ile düzayak birleşiminin getirdiği bütünlük inanılmaz bir ferahlık sağlıyor. Salon üstü camlar , ön panaromik camlar ve havalandırma hatcleri salonda yaşam mahali son derece konforlu. 190 litre standart buzdolabına sahip ve L tipi mutfak yerleşimi ile salon birleşimi konforunuza katkı sağlıyor. 4 master kabin ile Maestro ve 6 kabin ile Quintet olarak 2 versiyonda üretimi planlanan SABA 50 de tüm kabinlerde bağımsız WC banyo mevcut… 50 feet olmasına karşın 96m2 ye varan yaşam alanı ile rakiplerinden %10 daha fazla ve ergonomik yaşam alanına sahip.

Yeni Fountain Pajot

En gelişmiş üretim tekniklerini bir arada kullanan FP ,Üst güvertede vakum infüzyon ve gövdede balsa core vakum enjeksiyon sistemlerini kullanarak daha hafif, rijid ve kusursuz yüzey hatlarına sahip tekneler üretiyor. SABA 50 rakiplerine oranlar %39 a varan gövde hafifliğine ve %31 e varan daha iyi yelken alanı / deplasman oranlarına sahip. Buda SABa 50 yi mükemmel yaşam konforunun yanı sıra üstün seyir perfomansı sunan tekne haline getiriyor.

Yeni Fountain Pajot


Teknik Özellikler:

Length: 14,98 m

Beam: 7,98 m

Draft: 1,15 m

Light displacement :15,7 t

Main sail area: 74,05m²

Genoa area: 52,60 m2

Mast clearance : 22,44m

Engines: 2 x 50 hp or 2x75 hp

Fuel tank : 940 liters

Water tank : 700 liters

Naval architect: Berret – Racoupeau

Yeni Fountain Pajot
Yeni Fountain Pajot


Daha çok bilgi almak için www.turmarin.com.tr

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.