Satılık Tekneler

Yeni Fiart Mare 33 Seawalker
06.02.2013 Yeni Fiart Mare 33 Seawalker

Milano Moda Haftasında ve Genoa International Boat Show'da tanıtılan, Fiart’ın yeni modeli 33 SeaWalker, deniz üzerinde yürüyüş yaparcasına bir seyir hissi veriyor. 33 feet boyuna rağmen, tam 4 ayrı kişinin yatar pozisyonda rahatlıkla oturabileceği açık alan kapasitesi ve çok fonksiyonlu kokpitiyle, sınıfının daha büyük teknelerine taş çıkartıyor.

Kokpitin U şeklinde olan koltuğu, ekstradan bir şezlonga veya masaya dönüşebiliyor. Teknenin hem baş hemde kıç tarafındaki geniş güneşlenme alanı, teknede bulunan herkesin rahatça hareket edebilmesine ve bu benzersiz İtalyan dizaynı”nın keyfini çıkartmasına olanak tanıyor.33 SeaWalker'ın iç hacmide, dışarıda sunduğu yaşam alanını aratmayacak düzeyde. Açılır kapanır özellikteki iki kişilik yatağının yanı sıra, kıç tarafında yine iki kişilik bir yatağı bulunuyor. Dekorasyonda kullanılmış fuşya, sarı gibi canlı renklerle aydınlık ve ferah bir ortam sağlanmış. Mutfağı ve diğer iç dekorasyonu olduğu gibi, gövde rengide alıcının isteğine göre kişiselleştirilebiriyor.  


Yeni Fiart Mare 33 Seawalker

Fiart Mare 33 SeaWalker, hafif, kompakt ve sessiz Volvo Penta makine seçenekleriyle alıcısını etkinlik ve performans açısından tatmin ediyor. 33 SeaWalker, sahip olduğu MPI sistemiyle, günümüz dünyasının yegane meselesi olan yakıt israfı ve karbondioksit salınımını etkin bir şekilde yönetiyor. MPI (Multiport Fuel Injection) anlık seyir koşullarına göre, yakıt tüketimini ayarlayıp, daha ekonomik bir seyir yapmanızı sağlıyor.

Fiart Mare markası Turkiye'de Boranova Denizcilik tarafından satışa sunulmakta.  

Yeni Fiart Mare 33 Seawalker

Özellikler:

Overall length (Lmax) : 10,40 m
Max beam (Bmax): 3,72 m
Standing height in cabin: 1,95 m

Fuel tanks: ~ 590 l

Hull length (Lh): 9,98 m

Water tank: ~ 230 l

Weight (engines included): ~ 4,7 t

Berths: 4

Capacity: 10 persons

CE: Design category B

Motorlar:

Petrol engine?2 X 240 HP VOLVO PENTA Duoprop 4.3 Gxi

Turbodiesel engines?2 X 220 HP VOLVO PENTA Duoprop - D3-220 EVC?2 X 260 HP VOLVO PENTA Duoprop - D4-260 EVC

Yatvitrini.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder