Satılık Tekneler

Yeni Ferretti Yachts 850
14.07.2016 Yeni Ferretti Yachts 850

Daha bir kaç gün önce ilk Ferretti Yachts 450 modelini denize indiren Ferretti Yachts, İtalya’nın Cesenatico kentindeki marinada bir diğer modelleri Ferretti Yachts 850’nin deniz ile buluşmasını gerçekleştirdi. Yeni yat ile marka, yeniden stratejik 40 - 50 foot arasındaki sınıfta yeniden var olduğunu kanıtladı. Ferretti Yachts, yaklaşan iki önemli yat fuarı Cannes ve Fort Lauderdale Boat Show öncesinde, bir kaç gün ara ile iki önemli modelinin tanıtımını yaparak, bir kez daha adından bahsettirme başarısı elde etti.

Ferretti Yachts 850

Tersanenin Forli’deki tesislerinde üretilen yeni Ferretti Yachts 850 modelinin üstündeki örtü, bu yılın başında kaldırılmıştı.Yeni yatın tanıtımının bu yıl Monte Carlo’da özel bir organizasyon ile yapılacağı duyuruldu.

İlk kez Dusseldorf Boat Show sırasında, hakkında ilk bilgileri edindiğimiz Ferretti 450’nin deniz ile buluşması sonrasında, “büyük kardeş” yeni Ferretti Yachts 850’nin denize kavuşması sektör açısından bu kadar kısa süre ara ile yaşanılan bir ilk oldu.

Ferretti Yachts 850-2

Yeni flybridge motoryat 26 metre (85,4 feet) uzunluğunda ve Ferretti filosunun en son gelişim programının, en büyük yatı. Ferretti en son yaptığı duyurularda, ürün gamında 45 feet ile 96 feet arasında 10 model olacağını ilan etmişti. Yeni Ferretti Yachts 850 modelinden 3 adeti şimdiden satıldı. Yatların iki tanesinin müşterisi Avrupa’dan, birinin ise Amerikalı. Sahibi belirlenen üç modelin iç dekorasyonlarının şekillendirilmesinde, müşterilerin hangi oranda etkili olduklarına dair bir bilgiye henüz ulaşılamadı. Ancak, sipariş anında müşteriler iki farklı yerleşim düzeninden birisini tercih edebiliyorlar.

Ferretti Yachts 850-3

Yeni
Ferretti Yachts 850, Ferretti Group’un Stratejik Üretim Komitesi ile, Zuccon International Project Studio’nun ortak çalışmaları sonrasında ortaya çıktı. Zuccon International Project Studio süperyatın dış tasarımı ve iç yerleşim planından sorumluyken, grubun mühendislik departmanı, gemi inşa mühendisliği ve iç dekorasyon tasarımını üstlendi.

Ferretti Yachts 850 süperyatının özel tanıtım toplantısının, gelecek Eylül ayında düzenlenecek olan Cannes Yachting Festival (6 - 11 Eylül) öncesinde, Monte Carlo’da yapılacağı ifade edildi. Daha sonra ise yeni süperyat gelecek Kasım ayında Amerika kıtasında olacak ve Florida’daki Fort Lauderdale International Boat Show’da ziyarete açık olacak.
 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder