Satılık Tekneler

Yeni Ferretti 850
03.02.2016 Yeni Ferretti 850
Ferretti’nin en son tanıttığı Ferretti 850, gerçekten göz alıcı bir süperyat. Süperyatın iç dekorasyonu ise, günümüz dekorasyonu ile karşılaştırıldığında oldukça ilginç. Seçilen renkler, tarz, aydınlatma 1970 yıllarını anımsatıyor.
 


Ferretti Group, bu yıl Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Dusseldorf Boat Show’da, 2016 yılında denize indireceği süperyatlarının tasarımları ile gövde gösterisi yaptı. Üretimleri devam eden üç yeni model ile sektörün dikkatlerini üzerinde toplamayı başaran
Ferretti Group’un, en iddialı süperyatı ise Ferretti 850.

Ferretti 850

İtalyan tersanenin her üç modelini de, yılın ikinci yarısı start alacağı Cannes Yachting Festival’e yetiştirmesi bekleniyor.

Ferretti 850-2

2015 yılında 363 milyon Euro ciro yaptığını açıklayan Ferretti Group'un başarılı bir finansal yıl sonrasında yeni yatırımlara girişildiği, sonucunun daha da büyük başarılar getirmesinin beklenildiği duyuruldu. İtalyan tersane bir önceki yıla göre % 57 büyüme gösterdi.

Ferretti 850-3

Ferretti Group CEO’su Alberto Galassi; Boot Dusseldorf Boat Show sırasında düzenlenen basın toplantısında elde edilen başarılar ile, Ferretti Group’un dünyanın en büyük ikinci yat üreticisi konumuna yükseldiğini duyurdu.

Ferretti 850-4

2016 yılında denize indirilecek ve pazara sunulacak olan diğer iki model ise, Pershing 5X ve Ferretti 450. Gelecek sonbahar başında her üç süperyat da Cannes Yachting Festival’de denizde olacaklar.

Ferretti 850-5 Ferretti 850-6

Tanıtımı yapılan Ferretti 850, Ferretti Group’un tüm uzmanlıklarını entegre ettiği bir süperyat. Güzel ve modern görünümlü İtalyan tarzını yansıtan model, sahip olduğu kaliteli malzemeler ve etkileyici yeni dış yerleşim tasarımı ile, pazarda rekabetin yeni ürünü olacak.

www.ferrettigroup.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder