Satılık Tekneler

Yeni Ferrari Franchi Süperyatı “Atlas”
26.08.2016 Yeni Ferrari Franchi Süperyatı “Atlas” Atlas, İtalyan yat tasarımcısı Marco Ferrari tarafından öngörülen ve tasarlanan, modern ve zarif bir yat. 91 metre uzunluğundaki süperyat, tender hizmet tekneleri ve deniz oyuncakları için inanılmaz büyük, geniş dış alanlar sunuyor.

Atlas

Ana güvertede büyük bir salon ve doğrudan deniz manzaralı bir yemek odası bölümü bulunuyor. Kıç güverteye baktığımızda ise, 6,5 x 4 metre genişliğinde bir sonsuzluk havuzu görüyoruz. Mükemmel eğlence için büyük bir alan oluşturan havuz, deniz ve beach Club ile bağlantılı.

Alt güverte, bir oturma grubu bölümü, bir bar, her biri açılır kapanır balkonları olan ve doğrudan denizle bağlantılı bir spor salonu ile tender hizmet teknesi garajı barındırıyor.

Atlas süperyatındaki deniz oyuncakları arasında, 2 x 10 metre uzunluğundaki replika Limuzin tender hizmet teknesi, 5 metre uzunluğundaki sürat teknesi, bir kişisel denizaltı ile birlikte her biri 3 koltuklu 4 adet jetski yer alıyor.

Atlas2

Tüm bu deniz oyuncaklarına ilaveten, baştaki helikopter pisti açılarak altındaki garajda da 6,5 metre uzunluğunda RHIB tekne barındırılabiliyor. Bu tekne ana güvertenin ön bölümündeki garajda yer alıyor.
Atlas'ın ana güvertesi, 4 adet tamamen siparişe göre şekillendirilen konuk kamarasına ek olaraknher türlü konforu bulunan bir VIP kamara barındırıyor. 14 konuk ağırlanabilecek süperyatta, ayrıca bir medya odası ve bir de sinema bulunuyor.

Yat sahibi güvertesinde de bir başka VIP kamara konumlandırılmış. Master kamara ise ön bölümden 180° açı ile harika bir manzaraya sahip. Master kamarada çift banyo ve giyinme odası var. Yat sahibi güvertesinin dış alanında ise, kendisine özgün bir jakuzi, güneşlenme minderleri ve helikopter pistine doğrudan erişim bulunuyor.

Atlas3

Çelik gövdeli ve alüminyum üst yapılı Atlas süperyatının kıç tarafında, yemek masası da bulunan kış bahçesi ile, daha düşük sıcaklıklarda harika dış mekan keyfini yaşamak ve partiler vermek mümkün olabilecek.
Üst güvertede bir başka salon, bağlantılı olarak dış mekanlardaki oturma grupları ile buluşuyor. Üst güvertenin ön bölümünde ise, kaptan köşkü, kaptan kamarası ile çalışma ofisi yer alıyor.

Güneşlenme güvertesinin kapalı alanlarında, bir sauna ile masaj odası bulunuyor. Kıç tarafında ise, geniş konforlu güneşlenme minderlerinde rahatlayabilir ve manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Ön bölümde; barı da bulunan geniş dış mekan alanında oturabilir veya 7 metre uzunluğundaki havuzda serinleyebilir, jakuzi keyfini çıkartabilir, çevresindeki minderlerde güneşlenebilirsiniz.

Süperyatta konuklara 26 mürettebat hizmet verecek. 14,2 metre genişliğindeki yatın maksimum hızının 18 knot olacağı tahmin ediliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder