Satılık Tekneler

Yeni Feadship Moon Sand Denize İndirildi
13.04.2015 Yeni Feadship Moon Sand Denize İndirildi
Danimarkalı Feadship tersanesi 44 metre uzunluğundaki, çok farklı form ve özelliklere sahip Moon Sand süperyatının, Hollanda’nın Makkun kentindeki De Vries Scheepsbouw tersanesinde denizle buluştuğunu duyurdu. 2015 yılının ilk aylarında geçirdiği yoğun döneme devam eden tersane, kendi tasarım ofisinde De Voogt Design ekibi tarafından dizayn edilen süperyatı denizle buluşturdu. Tüm Feadship motoryatlarında olduğu gibi sipariş üzerine üretilen bu projede yat sahibinin stil, duygu ve fonksiyon açısından seçkin isteklerini yerine getirmek üzere tasarlandı ve üretildi.

Yeni Feadship Moon Sand Denize İndirildi

Son aylarda 44 metreden 100 metreye kadar çeşitli boyutlardaki süperyatları tamamlayan Feadship tersanesinin satış direktörü Bas Nederpelt, süperyatın denize indirilme töreninde yaptığı konuşmada; “Süperyatın dış tasarımında olağanüstü tasarımcılar Ed Dubois, Tim Heywood ve Andrew Winch ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduk. Moon Sand süperyatı, biz Feadship olarak müşterilerimize sunduğumuz tasarım mükemmelliğinin en güzel kanıtıdır. Yatın kusursuz görünümü, tasarımcısı Tanno Weeda ve ekibinin Feadship’de geçirdikleri uzun saatler ve yorulmak bilmeyen çalışmaları sonrasında ortaya çıktı. Kesinlikle çok başarılılar.” dedi.

Yeni Feadship Moon Sand Denize İndirildi -1

Moon Sand süperyatının sahibi adına temsilcisi James Hutchinson düşüncelere katıldığını belirterek; “ En küçük detaylar bile Moon Sand'in sahipleri için çok önemliydi ve şunu da söylemem gerekir ki bu projenin bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyorum. Feadship ile çalışmak her şeyin yapılabilmesini mümkün kılıyor. Onlar harika bir yat yapabilmek için her türlü kapıyı açacak anahtarlara sahipler. Aynı zamanda da sizin bilemeyeceğiniz detaylar konusunda da çok titizler. Moon Sand süperyatı bir kolektif çalışmanın ürünü. Yat sahibinin sevdası, tasarımcıların hayal gücü ve tersanenin üretim kalitesi sonucunda gerçekten sıra dışı bu süperyat ortaya çıktı. Kendi sınıfında en çok özelliklere sahip bir yat, hakikaten çok özel.” dedi.

Yeni Feadship Moon Sand Denize İndirildi -2

Moon Sand süperyatının sahipleri çok büyük deneyime sahipler. Feadship tersanesine ilk iletilen istekleri üç ana unsurda toplamışlardı; ışık, mekan ve özgürlük...

Bu istekler karşısında Feadship’in ilk çözüm önerisi yat sahibinin ön koşullarından özgürlük konusunda eğlenme ve dinleme için değişen formlar tasarlamak oldu. Örneğin, daha büyük bir havuzda yüzmek istendiğinde, genişletme sistemi devreye alınıyor.  Alt ana güvertede sadece çocuklar için derin olmayan, yarım bir havuz veya bar kenarında havuz keyfi.. Zemin yükseldiğinde ise geleneksel açıkta bir yemek salonu..

Yeni Feadship Moon Sand Denize İndirildi -3

Bu ve bunun gibi pek çok örnek, Moon Sand süperyatının etkileyici iç tasarımı ve stili hakkında söylenebilecek pek çok özelliklerden bazıları. Yat sahibinin konaklama bölümünde bir büyük oturma odası, bir çalışma bölümü, iki banyo ve doğrudan geçiş yapılan iki giyinme bölümü bulunuyor. Moon Sand süperyatında 6 konuk, 3 konuk kamarasında ağırlanabiliyor. Bu kamaralardan iki tanesi birleştirilerek bir oturma odası ve geniş pruvada VIP kamarası oluşturulabiliyor.
 
http://www.feadship.nl/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder