Satılık Tekneler

Yeni Explorer Fraser 85 Milyona Satılık
16.06.2017 Yeni Explorer Fraser 85 Milyona Satılık Tim Heywood tasarımı olan 73 metrelik Explorer tipi süperyat, Şubat 2018’de hazır olacak. Antartica isimli yat, buzul sınıflandırmasına uygun olarak tasarlandı.

Antartica-Fraser

8 kamaraya sahip olacak Antartica’nın, tamamen tekne sahibine ayrılmış olan bir özel güvertesi mevcut. Bu güvertede 2 adet master kamara yer alıyor. Muazzam iç hacimler sunan Antartica, 2100 GT hacme sahip. Alman tasarımcı Fitz tarafından tasarlanan iç mekanlarda, Tino Zervudachi imzası da var. 

Antartica-Fraser.

Explorer tipi Antartica, bir Agusta Grande veya muadili bir helikopterin inebileceği helikopter pistine sahip. Tüm helikopter park donanımları da süperyatta mevcut. Gövdenin yanından açılan kapağa sahip olan servis teknesi garajı da süperyatın dikkat çeken niteliklerinin başında geliyor. 

Antartica-Fraser.. Antartica-Fraser...

Antartica, çift Caterpillar 3516 makineyle donatılacak. Süperyatta aynı zamanda üç adet 208KW Caterpillar jeneratör mevcut. Süperyat Antartica’nın maksimum sürati 16 knot iken seyir sürati 14 knot olarak belirtildi. Ekonomik süratlerde menzili ise 6 bin deniz mili. 

Antartica-Fraser, Antartica-Fraser,,

Explorer tipi bu 73 metrelik süperyat için talep edilen fiyat €85.000.000.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.