Satılık Tekneler

Yeni Deniz Ulaşım Seçeneği - Taxsea
26.12.2015 Yeni Deniz Ulaşım Seçeneği - Taxsea
Şehir içinde hızlı ve kolay deniz ulaşımı sunan Taxsea seferleri başladı. İstanbul’da yaşanan trafik sorununa yepyeni bir alternatif; dünyanın önde gelen yat markalarının distribütörlüklerinin yanısıra, brokerage, tekne imalatı ve teknik servis alanlarında 2004 yılından bu yana hizmet veren Concept Marine’den geldi.

Taxsea

Trafikten bunalıp Boğaz havasını soluyarak işe gitmek isteyen İstanbulluların, artık yepyeni ve çok özel bir seçeneği daha var. Bu ay itibariyle seferlerine başlayan Taxsea, ulaşımı oldukça keyifli bir hale getiriyor.

Türkiye’nin yat pazarındaki en yetkin ve deneyimli firmalarından Concept Marine’in yeni projesi Taxsea, İstanbul Boğazı ve Adalar hattında deniz taksi seferlerine başladı. Bugüne kadar İstanbul’da hizmet veren ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde “dolandırıcılık” iddiasıyla tutuklanan Fadıl Akgündüz’e, 2011 yılında ihale edilen Deniz Taksi’nin de iflas ettiği ortaya çıktı.

Taxsea -2

Concept Marine’in yeni projesi Taxsea, ilk olarak İstanbul Boğazı ve Adalar hattında deniz taksi seferlerine başladı. Deniz ulaşımını hayatımıza dahil ederek zamanı verimli kullanmak ve trafik stresinden uzak ulaşım sağlamak misyonu ile yola çıkan proje kapsamında Taxsea, İstanbullulara şehir içi ulaşımda konforlu ve keyifli bir seçenek sunuyor.

Taxsea, 2 standart, 3 VIP teknesiyle Boğaz ve Adalar hattında 10 kişiye kadar aktif ulaştırma hizmeti sunuyor. Buna ek olarak program ve organizasyonlar için günlük, haftalık ve aylık kiralanabilecek teknelerle özel günleriniz için de hizmet veriliyor.

Örneğin Arnavutköy - Anadolu Hisarı arası normal bir araçla en az 70 dakika sürerken, Taxsea ile sadece 5 dakika sürüyor.

Haluk-Gündoğdu

Concept Marine kurucularından Haluk Gündoğdu; “Taxsea projemiz ile, en iyi bildiğimiz iş olan deniz ulaşımında İstanbullulara konforlu şehir içi ulaşımı sağlıyoruz.” dedi. Concept Marine, Türkiye’de yat firması deyince ilk akla gelen isimlerden biri. 2004 yılından beri faaliyet gösteren firma, 2014 yılından beri Azimut Yachts'ın Türkiye temsilcisi olarak yoluna devam ediyor. Ayrıca ‘en iyi satış', ‘en iyi satış sonrası', ‘müşteri memnuniyeti', gibi dallarda da pek çok ödüle sahip.

Zamanın her şeyden daha önemli olduğu günümüzde, Taxsea ''güvenli ve memnuniyet veren bir çözüm” olarak ifade ediyor. Taxsea çağırmak için günün her saati iletişim telefonu; 444 9 093.
 
conceptmarine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.