Satılık Tekneler

Yeni Cruisers 60 Cantius
04.09.2015 Yeni Cruisers 60 Cantius
Yat üreticisi Cruisers, şimdiye kadar tasarladığı en büyük motoryat modeli 60 Cantius’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tanıtımı henüz gerçekleşen yeni Cruisers 60 Cantius, aşırı modern detaylarıyla dikkat çekiyor. 60 Cantius motoryatın tasarımında ise, Belçikalı tasarımcı Facheris imzası var. 

60-Cantius

Sports yacht olarak adlandırılan, sportif motoryatlar sınıfında yer alan yeni 60 Cantius, emsal boydaki diğer modellere nazaran sunduğu çok geniş yaşam alanlarıyla öne çıkıyor.

Son derece kullanışlı olan iç kısmında çok geniş iki adet kamara mevcut. Gövdenin ortasında, tam genişlikte tasarlanmış olan tekne sahibi kamarası ve standart misafir kamarasının yanı sıra; ihtiyaç halinde üçüncü bir yatak kısmı, tekne sahibi kamarasının sancak tarafında yer alan L-şeklindeki oturma grubundan dönüşebiliyor. 

60-Cantius-1 60-Cantius-2

Motoryatın tüm sosyal yaşam alanı ise ana güvertede yer alıyor. Kapalı hard top tavana sahip ana güverte, son derece modern bir dekorasyona sahip. Dekorasyonun ötesinde yine en güncel teknolojiler ile donatılmış olan motoryatın iç kısmında mutfak bölümü kıç tarafta konumlanıyor. Oturma ve yemek alanı olarak kullanılabilen bölümde ise C-şeklinde yerleşmiş bir koltuk takımı mevcut. 

Çift Volvo 725 beygir motora sahip olan 60 Cantius motoryat, bu IPS teknolojili kuyruk motorları sayesinde 35 knot’u aşan süratlere erişebiliyor.

60-Cantius-3 60-Cantius-4

Teknik özellikleri:

LOA - 18.1 m (59.4ft)
Beam - 4.9 m
Draft - 1.27 m
Displacement - 24,948 kg
Fuel Capacity - 2460 l
Water Capacity - 546 l
Accommodation - 4 berths in 2 cabins, optional 6 berths in 3 cabins
Engines - 2 x Volvo D11 725hp
Propulsion - Volvo forward looking IPS950 dual propeller pod drives
Speed - 35 knots max

cruisersyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder