Satılık Tekneler

Yeni Chris-Craft Catalina 30 Pilothouse
27.02.2017 Yeni Chris-Craft Catalina 30 Pilothouse Sportif çizgileriyle dikkat çeken yeni Catalina 30’un lansmanı, Miami Boat Show’da yapılmıştı. Denizcilik sektöründe ikon haline gelmiş Chris-Craft markası, Catalina 30 Pilothouse modeliyle Miami’de adeta gösteri yaptı. 

Chris-Craft Catalina 30 Pilothouse

Yeni Catalina 30 Pilothouse, orta konsollu ve korunaklı dümen istasyonuna sahip bir tekne. Piyasadaki orta konsollu teknelere göre dümen istasyonunda çok daha fazla koruma sağlayan Catalina 30 Pilothouse, kaptan ve yolcular için maksimum konfor sağlıyor. 

Chris-Craft Catalina 30 Pilothouse.

Teknede birden çok oturma alanı var. Baş tarafta ayrı bir güneşlenme alanı ve kıç tarafta ayrı bir U-şeklinde oturma grubu mevcut. Kokpitte yer alan dalış kapısı, bir servis teknesi veya hususi kullanım amacına göre çok yönlü özellik katıyor. Teknenin alt güvertesinde ayrıca bir kamara ve banyo da mevcut. Bu küçük kamara genel olarak eşya koymak için, ancak kısa istirahatler için de yeterince konforludur.

Yamaha ve Mercury kıçtan takma motorlarla piyasaya sürülecek olan Catalina’da, 350 beygire kadar seçenekler sunulacak. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.