Satılık Tekneler

Yeni Carver C52 Coupe
24.02.2017 Yeni Carver C52 Coupe Amerikalı üretici Carver, 2016’da piyasaya sürdüğü C52 Command Bridge’in gövdesinin üzerine tasarladığı yeni Coupe modeliyle piyasada adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz sonbaharda piyasaya sürülen yeni C52 Coupe, Carver’in son üç senede ne kadar yol katettiğinin kanıtı olarak karşımızda. 

Carver C52 Coupe

Carver’in ürün geliştirme ve mühendislik şefi Josh Delforge, yeni C52 Coupe için şunları söyledi; ''C52 Coupe’nin, markamızın uzun bir süre boyunca amiral gemisi olacağını biliyorduk. Bu sebeple herşeyin daha iyisini yapmak için büyük emek sarfettik. Bu modelle yeni jenerasyon Carver’lerin neler yapabileceğini göstermek istedik.''

Carver C52 Coupe. Carver C52 Coupe..

İtalyan ve İngiliz üreticilerle rekabet etmek için doğru bir yolda ilerleyen Carver; Donald L. Blount and Associates ve dünyaca ünlü açık deniz yat tasarımcılarıyla birlikte yenilikçi üretim sistemlerini kullanarak, ciddi bir açık deniz teknesi ortaya çıkardı. Alçak üst yapısı ve balta burnuyla yeni nesil Carver, hayli güncel bir silüete sahip oldu. 

Carver C52 Coupe...

Master suite inen özel merdiveni ve hayli yüksek elektrikli açılır özelliğe sahip tavanıyla yeni Carver C52 Coupe,oldukça etkileyici iç mekanlar sunuyor. 

Carver C52 Coupe,

Balta burun ve V gövdesiyle zorlu deniz koşullarına uygun bir motoryat olan yeni C52 Coupe, tam omurga yapısı ve yüksek vardavelaları sayesinde, dalgalı sularda tamamen kuru seyri garanti ediyor.

Carver C52 Coupe,,

Çift 600’er beygirlik Cummins makinelerle donatılan C52 Coupe motoryat 31 knot sürate çıkabiliyor. Bir depoyla 268 deniz mili mesafe katedebildiği seyir sürati ise 27 knot. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.