Satılık Tekneler

Yeni Carver C34
15.04.2013 Yeni Carver C34

Carver'ın en yenisi, beklenen C34 piyasaya sürüldü. Birbirinden ilgi çekici cazip teklif ve seçenekler sunan Carver firmasının 10 metre boyundaki bu yeni cruiser sınıfı motor yatı, flybridge'i ve 'Avrupalı' çizgileriyle, bu stilin güzel örneklerinden biri. Biri master olmak üzere, iki adet iki kişilik kabiniyle, dört yatak kapasitesine sahip.

Alt güvertenin sancak orta tarafında bulunan misafir kamarasına ek olarak, yemek odası bölümündeki açılır kapanır kanepeyle, yatak kapasitesi 6 kişiye rahatlıkla çıkabiliyor. Ana güvertesinde, dümen bulunması halinde L şeklindeki veya sadece flybridge'de dümen tercihiyle daha büyük, C şeklinde bir oturma grubu konumlanabiliyor. Bir diğer ilgi çekici detay ise, flybridge'in kıç tarafındaki güneşlenme minderleri. Ona ek olarak, dümenin karşısında, iskele taraftaki C şeklinde oturma grubu, sıcak bir alan oluşturuyor. 


Standart olarak ikiz Mercruiser 300 beygir benzinli makine ve ya aynı çıkışla dizel Volvo makine seçenekleri sunuluyor. 

Yeni Carver C34

Teknik detaylar:

LOA - 10.82 m (35.6ft)
Beam - 3.96 m
Draft - 1.07 m
Displacement - 7484 kg dry
Fuel Capacity - 946 l
Water Capacity - 340 l
Accommodation - 4 + 2 berths
Engines - 2 x Mercruiser 5.7 l 300hp gas petrol, Volvo D4 300hp Diesel
Propulsion - V-drive line shaft


Yeni Carver C34

Yeni Carver C34

Yeni Carver C34

Carveryacht.com / Yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder