Satılık Tekneler

Yeni Burger Boat 20 milyon Dolar'dan Satış Çıkarıldı
25.01.2014 Yeni Burger Boat 20 milyon Dolar'dan Satış Çıkarıldı

Yeni Burger Boat 20 milyon Dolar'dan Satış Çıkarıldı

Burger Boat, en son tasarımının fiyatını, 20 milyon Dolar olarak deklare etti. 121 feet boyundaki bu dev tasarımın en göze çarpan farkı, yüksek kaptan köşk güvertesi, Burger 121 RPH’nin tasarım mühendisliği Gregory C. Marshall tarafından yapıldı. Sipariş halinde, 2015'te tamamlanabileceği açıklanan tasarım, büyük boyutlarına ve tamamen kişiselleştirilebilir iç tasarımına rağmen gerçekten 'hızlı' bir yapım süreci vaat ediyor. İsteğe göre düzenlenebilen iç yapısında 4 ve 5 adet olmak üzere misafir yatak odası seçeneği sunuluyor, ek olarak çalışan personel için yatak kapasitesi ise 6 olarak sınırlandırılmış.


Yeni Burger Boat 20 milyon Dolar'dan Satış Çıkarıldı

Dev motoryatın bot garajı aynı zamanda beach club olarak da hizmet verebiliyor. Bot garajında ise 18 feetlik bir bot saklanabiliyor.  Motoryatın kaptan köşkünün bulunduğu üst güvertesi ise vakit geçirmek için en uygun mekanlardan biri. Burger 121 RPH'ın verilen seyir sürati 22 knot. Motoryatın gücü ise sahip olacağı çift MTU 16V2000 makinelerden geliyor. Orta süratlerde katedebileceği yol ise 3 bin deniz mili mesafe. 


www.megayachtnews.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.