Satılık Tekneler

Yeni B&G Zeus²
29.03.2014 Yeni B&G Zeus²

Yelkenli teknelerde dahil olmak üzere dünya çapında son derece geniş bir müşteri kitlesine sahip olan B&G firması, yelkenciler için büyük kolaylıklar sağlayan yeni Zeus²'u piyasaya sürdü.

Yeni B&G Zeus²

Zeus², teknenizde bulunan Broadband Radar, AIS, CZone Digital Switching ve çok daha fazlasıyla bağlantı kurar. İhtiyacınız olan tüm bilgileri yepyeni arayüzüyle kolayca anlaşılabilir bir biçimde gösterir ve yelken seyri esnasında vaktinizi göstergelerle harcamanızı engeller. Zeus², denizde navigasyon ve yön bulmanızı bir üst seviyeye çekerek yelken seyrinde doğru sonuca ulaşmanızı sağlar.

İlgili yelken datalarının tek bir bilgilendirme ekranında gösterilmesi Zeus²'nin en önemli faydalarından. Navigasyon bazında ise Navionics, C-Map, Insight ve daha fazlası gibi önde gelen kartografya seçenekleri, ihtiyacınız doğrultusunda yine tek ekranda kullanılabiliyor. Zeus² ekranının rahatlıkları, kullanım kolaylığı açısından da fark yaratıyor. Parmak hareketleriyle yakınlaşma, tek dokunuşla seçebilme gibi kolay kullanım özelliklerine sahip.

Zeus², aynı özellikleri sunan Zeus²7, Zeus²9 ve Zeus²12 gibi üç ayrı ekran büyüklüğü seçeneğine sahip.

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder