Satılık Tekneler

Yeni Benetti 132' Hong Kong’da
27.04.2016 Yeni Benetti 132' Hong Kong’da
Benetti’nin yeni süperyatlarından birisi olan Benetti 132, Hong Kong’da tanıtılacak. Dünya yatçılığının kalbi 29 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında Hong Kong’da atacak.

Benetti Mingfa 132’

Geçtiğimiz günlerde büyük bir başarı ile tamamlanan Singapur yat fuarı sonrasında, dünya yatçılığının büyük firmaları rotalarını Asya’nın bir diğer önemli pazarı Çin’in Hong Kong kentine çevirdiler.

Benetti Mingfa 132’-2

Asya’nın en büyük yat fuarlarından birine sahne olacak Hong Kong Yacht Show’da, 75 göz alıcı süperyat sergilenecek. Süperyatların değerinin 100 milyon dolardan fazla olacağı tahmin ediliyor. Hong Kong Yacht Show’un en büyük süperyatı olarak sergilenecek olan Benetti Mingfa 132’, İtalyan Benetti tersanesinin bu seriden ürettiği beşinci süperyat. Göz alıcı ve modern dış tasarımı Stefano Righini’nin kaleminden çıkan ve iç tasarımında ise Francois Zuetti imzası bulunan süperyat, Hong Kong Yacht Show ziyaretçilerini büyüleyecektir.

Benetti Mingfa 132’-3

Kompozit malzemeden üretilen Benetti Mingfa 132’ süperyatında iki adet MTU 12V 2000 M72 dizel motor yer alıyor. Süperyat sahip olduğu bu motor gücü ile maksimum 15,5 knot hıza erişebiliyor, seyir hızı ise 14,5 knot.

www.benettiyachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.