Satılık Tekneler

Yeni Azuree 33C
26.01.2015 Yeni Azuree 33C
Türkiye'nin ilk seri yat üreticisi olan Sirena Marine, yeni Azuree 33C modelinin lansmanını CNR Avrasya Boat Show’da gerçekleştirecek. Azuree 33C, performans ve konforu bir arada sunan, 2010 yılında 50. Genoa Uluslararası Boat Show’da Barca dell’Anno –Yılın Teknesi ödülünü alan Azuree 33 ile aynı gövdeye sahip. 

Türkiye’nin en büyük yat üreticisi Sirena Marine’in Azuree markasının, Azuree 46 ve yenilenen Azuree 33C olan iki modeli, 14-22 Şubat tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleştirilecek olan CNR Avrasya Boat Show 2015’te, Hall 3 B02 standında sergilenecek.

Azuree 33C’nin güverte ve havuzluk tasarımı yenilenerek, daha kullanışlı ve daha yalın hatlara sahip bir yelkenli yaratıldı. Yan pencereleri genişletilmesiyle daha aydınlık bir iç mekan oluşturulan Azuree 33C’nin iç tasarımı da tamamen yenilendi. Canlı, cesur ve renkli yeni Azuree 33C modeli tekne, sahiplerine eşsiz bir özelleştirme özgürlüğü sunuyor.Gövdesi ve güvertesi canlı renk opsiyonları ile kişiselleştirilebilen Azuree 33C’nin asıl yenilikçiliği iç tasarımında. Sirena Marine Tasarım Departmanı tarafından baştan tasarlanan Azuree 33C’nin iç mekanı sürprizlerle dolu.
Azuree 33C’nin ferah iç mekanı baş kamaranın perdesinin kaldırılarak salonla birleştirilmesiyle stüdyo daire planında kullanılabiliyor.

Azuree 33C’nin iç mekanındaki diğer opsiyonlar arasında, oturma grubunu genişletme seçenekleri (katlanarak koltuğa dönüşen navigasyon masası ya da ekstra sabit koltuk), kahve ve şarap severler için espresso makinesi ve şaraplıklı dolap, baş kamara ve misafir kamarasına eklenen ekstra gardıroplar ve yeme-içme tutkunları için genişletilmiş mutfak yer alıyor.

Azuree 33C modeli tekne sahiplerine stil, yaşam tarzı ve performans tercihlerine uyan, hayallerindeki tekneyi yaratma imkanı veriyor. Böylelikle tekne sahiplerinin kişisel tercihlerini yansıtan Azuree 33C, özel seçimler ile eşsiz bir hal alıyor ve Azuree markasının ‘performanstan ödün vermeden konfor’ vaadini gerçekleştiriyor.

Sirena Marine’in CEO’su İpek Kıraç; “Azuree 33C Azuree ailesinin canlı, renkli ve yaratıcı yeni üyesi. Tamamen özelleştirilebilen Azuree 33C farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap veriyor. Hem gövdesi hem de iç mekanı kişiselleştirilebilen Azuree 33C ile çok farklı bir tekne ürettik.” sözleriyle lansman öncesi Azuree 33C’yi değerlendirdi.

www.sirenamarine.com.tr/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.