Satılık Tekneler

Yeni Azimut 66 Flybridge
20.01.2016 Yeni Azimut 66 Flybridge
Azimut Yachts, Düsseldorf’da yepyeni projesi Azimut 66 Flybridge’i tanıtacak. 23-31 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan Düsseldorf Yat Fuarı’nda Azimut, dünya lideri kimliğiyle bir kez daha gövde gösterisi yapacak.Firmanın en klasik koleksiyonu Flybridge Collection’ın, en yenisi olarak lanse edilecek olan yeni Azimut 66 motoryat, 2013’te piyasaya çıkan Azimut 80, 2014’te suya inen Azimut 50 ve Azimut 72 modellerinin devamı niteliğinde. 

Yeni motoryatın harmonik çizgileri, Stefano Righini tarafından çizildi. Köpekbalığı yüzgeci şekline sahip yan cam, geniş flybridge alanı ve büyük bir oturma grubuna sahip başüstü kısmı, motoryatın en dikkat çeken unsurları. 

Azimut-66-Flybridge-2 Azimut-66-Flybridge-3

Azimut 66'nın üst yapısı karbon fiberden üretilecek. Bu sayede iç mekan hacmi artmış ve motoryat çok daha hafif oluyor. Geniş iç hacmi, tasarımıcı Carlo Galeazzi tarafından oldukça verimli kullanmış. Geniş oturma ve saklama alanları iç mekanda ilk etapta dikkat çekiyor. 

64 feet modele kıyasla, 66 modelde dört kamaralı düzen ve seviye farklı salon kısmı var. Azimut 66 Flybridge, 20 metre kategorisindeki en geniş flybridge’lerden birine sahip. 

Azimut-66-Fly

Studo Plana imzalı gövdesiyle Azimut 66, 31 knot sürate çıkabiliyor. 1150 beygir Cat motorlarıyla verdiği bu yüksek performansın yanında, seyir süratide 27 knot olarak belirtiliyor.
 
www.azimutyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.