Satılık Tekneler

Yeni Arcadia A100
21.02.2017 Yeni Arcadia A100 31 metrelik Aria S süperyatı, İtalyan tersanesinin ürettiği yatların en yenisi. Arcadia A100, cam takviyeli plastikten üretilmiş olup, 200 gros tondan biraz fazla brüt tonaja ve markanın imzası haline dönüşmüş güneş panellerine de sahip.

Arcadia A100

Yeni nesil fotovoltaik hücreler, üst yapıya oturtulmuş tüm çift camlı panellere, dış ve iç yüzeylere entegre edilmiş. 

50 metrekarelik güneş panelleri; buzdolabı, su pompası, WC'ler, aydınlatma, ses ve görüntü sistemleri, elektronik cihazlar, mutfak aletleri gibi cihazların kullanımı için yeterli güç sağlayarak, pilleri yeniden şarj etmektedir. Arcadia A100, demirdeyken klima ve mutfaktaki indüksiyon ocağı hariç tüm enerji gereksinimlerini karşılayabilecek seviyede. Sonuç olarak yakıt tasarrufu, daha az çevre kirliliği, daha düşük emisyon seviyesi ile birlikte ses, gürültü seviyesini azaltmakta, vibrasyonu ortadan kaldırarak çok daha konforlu bir yaşam alanı elde edilmesini sağlıyor.

Arcadia A100.

Aria S, 5 kamaralı bir iç yerleşimde tasarlanmış. Master kamara ana güvertede yer alıyor. Konuklar, yerden tavana pencereler ve sırlı tavan sayesinde 180 derece geniş görüşün yanı sıra, yataklarına uzandıklarında gökyüzündeki yıldızların da keyfini sürebilecekler. Alt güvertede ise, 35 metrekarelik VIP kamara, bir çalışma ofisi ve bir oturma bölümü tasarlanmış. Bu bölüm arzu edilirse 2 kamara olarak da şekillendirilebilecek.
Müşterinin arzusuna göre, çok farklı şekillerde 4 veya 5 kamaralık yerleşim planları çizilebilecek.

Arcadia A100..

Ana güvertede ailenin oturma odası, yemek odası konumlandırılmış. Alt güvertede ise, pek çok deniz oyuncağı ve hizmet teknelerinin depolanacağı büyük bir garaj bulunuyor.

Arcadia A100...

Aria S'de ikiz MAN V8 motorların her biri 1.000 beygir güç üretecek. Yatın maksimum hız olarak 18'in üzerine çıkacağı hesap ediliyor. Seyir hızı olarak ise 16 knot veriliyor. Ekonomik seyir hızı olan 14 knot süratte yakıt tüketimi saatte 150 litreye düşüyor, 10 knot hızda ise tüketim saatte sadece 50 litre oluyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder