Satılık Tekneler

Yeni Amels LE242
05.09.2017 Yeni Amels LE242 Hollandalı tersane Amels, 74 metrelik yeni süperyat projesi LE242’nin detaylarını paylaştı. New Secret isimli yatın projesinin satışı Eylül 2015’de tamamlanmış, sahibine teslimatı ise geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşmişti. 

Yeni Amels LE242

Süperyatın sır gibi saklanan detayları ise, Monaco Yacht Show’a bir ay kala gibi süre önce firma tarafından paylaşıldı. Amels Limited Edition 242’nin ikinci gövdesi olan New Secret, ilk gövdesine göre önemli farklılıklara sahip. Bunların en başında gelen ise, birinciden tamamen farklı beyaz üst bina rengi. 

New Secret’ın iç mekanı, sahibinin tercihi doğrultusunda Winch Design tarafından yapıldı. Tersane, yatın iç mekanını sofistike ve modern stil kelimeleriyle özetliyor. Amels’in pazarlama direktörü Rose Damen, yeni yatın iç mekanınındaki farklılıkların, en üst boyutlarda olduğunu belirtiyor; ''Tekne sahipleri arasındaki farklılıkları olduğu gibi yansıtan iç mekanlarda, kişiselleştirmeye ne kadar olanak sunduğumuz açıkça görülüyor. Bu sadece iç mekanlarda değil, 8 metrelik genişletilmiş yüzme havuzu ve köprü güvertesindeki daha büyük helikopter pistiyle diğer alanlarda da karşımıza çıkıyor.''

Yeni Amels LE242

Çelik gövde ve aluminyum üst binaya sahip olan New Secret, Lloyd Class standartlarında inşa edildi. Süperyat, spa’sına sahip olan master suitiyle birlikte 5 misafir kamarasında, toplam 12 kişilik kapasite sunuyor. Toplam 155 bin litre yakıt kapasitesiyle 12,5 knot ile 5000 deniz mili menzili var. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.