Satılık Tekneler

Yeni Aldebaran S 45M
24.03.2017 Yeni Aldebaran S 45M
Aldebaran, Brezilya kökenli İtalyan yat tasarımcısı Luis Felipe Rocco ile Luciano Facchini’nin ortak tasarladıkları yeni bir konsept proje. Aldebaran modelleri, yeni model Aldebaran S 45’in seriye eklenmesi ile genişliyor.

Aldebaran S 45M

Model, bir öncekinde olduğu gibi İtalyan tasarımcı Luciano Facchini'nin fikri ve düşüncelerinden ortaya çıkmış. Bu projenin gelişimi için Luciano, yat tasarım dünyasının yeni uluslararası üyesi olan Brezilyalı tasarımcı Felipe Luis Rocco ile işbirliği içinde çalışmış. Tamamıyla İtalya'da üretilecek olan Aldebaran S'i en başarılı şekilde yaratabilmek için, uluslararası pazardan birkaç yeni ortak seçilmiş.

Aldebaran S 45M.

Yeni Aldebaran S 45 yatının en önemli özelliklerden birisi de, içeriye doğal ışığın girmesine izin veren cam kubbesi. Cam kubbesi kesinlikle bu yatın başrol oyuncusu olacak. Doğal aydınlatmaya ilave ışıklar ve mobilyalar ile birlikte, sınırsız alanlar yeni bir boyutta yaşam hissi uyandıracak. Elektrikli - dizel motor konsepti, çevre dostu opsiyonlu modelinde kullanılacak.

Aldebaran S 45M..

Aldebaran 24 metre modelinde olduğu gibi, 45 metrelik Aldebaran S modeli de, farklı bir ürün arayanlar ve detaylar ile dikkat çekmek isteyen müşteriler için tasarlanmış. Yatın dış gövdesinde minimum çizgi algılanıyor ve ayrıca açık bir iç mimari düzeni bulunacak.

Aldebaran S 45M,

Sportif karakterli motoryat, iç mekânının yanı sıra ileri teknoloji aerodinamik ile zenginleştirilecek. Bunun yanında kıç bölümündeki oturma grubu ile iç mekândaki salon bütünleştiriliyor.

Aldebaran S 45M,,

Aldebaran S, ayrıca çevreye de saygılı olmak istiyor. Denize ve denizcilere saygısını, azami sessizlik sağlayan bir elektrik motoru gösteriyor.


Aynı zamanda "24 metrelik" versiyonda olduğu gibi, sesli komutlara ve bir çok teknolojiye sahip olacak.
Mobilyalar tamamen sipariş anında kişiye özel şekillendirilebiliyor ve hepsi de benzersiz. Seçkin İtalyan usta ekibi, ahşap ve deri konusunda dikkatli seçim yaparak, müşterilerine yeni yatlarını ulaşmayı taahhüt ediyor. 


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder