Satılık Tekneler

Yeni Albatro 45
28.06.2013 Yeni Albatro 45

Albatro'nun 45 feetlik yeni şişme botu yüksek performansıyla son derece tatmin edici. 70 feet'e kadar çıkan 9 farklı bot ile, geniş bir model yelpazesine sahip Albatro'nun en yenisi piyasaya sürüldü. Albatronun yüksek performans yeteneğini 'takip eden' Como gölü üreticilerinin Albatro'yla yarıştığı dayanıklılık şampiyonalarında, Albatro'nun gerisinde kalmaları, yeni 45'in emsallerine göre nasıl üstün olabileceğinin bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Albatro 50 modelindeki 'aile' ortamına uygun yapı, firmanın tasarım ekibi tarafından yeni 45 modelinde de dikkat çekiyor. Kıç tarafta merkezde yer alan geniş güneşlenme minderleri, karşılıklı oturma grubunun ortasında, zeminden açılan masayla yemek bölümü, bu performanslı botun bir okadar konfora da önem verdiğini gözler önüne seriyor.


Botun iç kısmında da baş altına doğru bir yatak, dört kişinin yatabileceği iki ayrı yatağa dönüşen iki kanepe, banyo ve mutfak yer almış. İkiz FTP 506 beygirlik motorla güçlendirilmiş Albatro 45, isteğe göre 320 beygirden başlayan daha ekonomik motor seçeneklerine de sahip.

Teknik özellikler:

F.t. Length: 13.50 m
Width: 4.71 m
Displacement: 13.3 t
People capacity: 14
Sleeps: 2+2
Fuel capacity: 900 l
Water: 400 l
Engines: 2 x 560 HP
Surface Transmission: Jolly Special
Certificato CE: B
Cruising Speed: 45 nodes
Maximum speed: 60 nodes
Other engines: 2x320 HP from EFB up to 2x560 HP propulsion with surface

www.albatroboatlines.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.