Satılık Tekneler

Yeni AirBuddy Dalış Sistemi
11.04.2017 Yeni AirBuddy Dalış Sistemi AirBuddy için dünyanın en kompakt eğlenceli dalış aracı denilebilir. Su altındaki dünyayı keşfetmek için bir devrim getiriliyor. AirBuddy, geleneksel SCUBA güçlüğünü ve tüpün hacmini ortadan kaldırarak, dalışı daha kolay ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Yeni AirBuddy Dalış Sistemi

AirBuddy üç ana bileşenden oluşuyor; akü ile çalışan hava kompresörü, hava besleme hortumu ve maske. Hava kompresörü, yüzey havasını basınçlandırır ve daha sonra, regülatörle besleme hortumundan dalıcıya iletilir. AirBuddy dalış sistemi ile, 12 metre derinliğe kadar 45 dakikalık dalış yapılabiliyor.

Yeni AirBuddy Dalış Sistemi.

AirBuddy'nin vizyonu, şnorkel ile dalışı rahatlatarak, dalışın büyüleyici dünyasına yeni insanları taşımak olarak tanımlanıyor. Böylece, daha fazla insan deniz yaşamının güzelliğini keşfedebilir ve o güzellikleri yaşayabilir.

Yeni AirBuddy Dalış Sistemi..

Konsept basit olmasına ve yıllardır benzer basit çözümlerin kullanılmasına rağmen, AirBuddy bugünün en yeni ve yenilikçi teknolojisi ile üretilmiş. AirBuddy'nin mucidi, AirBuddy'yi dünyanın en küçük ve en hafif yüzeyden hava sağlayıcı solunum aparatı haline getiren, bu önemli yeniliklerin altı unsurunu koruyan bir patente sahip. Bu dalış sistemini paketinden çıkartıp denize dalmak sadece birkaç dakika sürüyor. 12V aküyü şarj etmek ise, standart bir elektrik prizinde sadece 3,5 saat sürüyor. Evinizde şarj ettiğiniz sistem ile, sadece hortumları bağladıktan sonra denizin dibinin güzelliklerini keşfetmeye hazırsınız. Kolay taşınabilmesi ve hafifliği sayesinde, uçak ile gideceğiniz tatillerde de yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. SCUBA ile karşılaştırdığınızda ise, bir dalış kulübü bulmak, tüpü doldurtmak gibi zahmetlerden kurtuluyorsunuz.

Yeni AirBuddy Dalış Sistemi,

AirBuddy
sisteminin yatırımcısı Jan Kadlec sistem hakkında şöyle konuşuyor; “AirBuddy sistemini geliştirirken, tek başınıza sığ sularda dalış yapmak için kolay bir alternatif oluşturmak istedik. Sistemin SCUBA'nın yerini almasını beklemiyoruz. Tüple dalış, derin dalışlar ve mağara dalışları için her zaman geçerli olacaktır. Bizim hayalimiz, dalışın da diğer sporlar gibi kolay erişilebilir olmasını sağlamaktı. Dalışın pek çok zorluğunu yeni sistemimiz ile ortadan kaldırdığımıza inanıyoruz. Dünyanın pek çok farklı köşesinde bulunan resif dalışları için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz” diyor.

Yeni AirBuddy Dalış Sistemi,,

Dalış tutkunu, cankurtaran ve iş geliştirme uzmanı Jan Kadlec, yeni dalış sistemi AirBuddy için mühendisler, üreticiler ve iş geliştirme uzmanları ile çalışmış. Ekipteki uzmanlar 4 yılı aşkın süredir ürünü geliştirmek, test etmek ve üretmek için çalışmışlar. Bugüne kadar 7 farklı prototip denemesi yapılmış ve şimdilerde ürün en son şeklini almış.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

buürün türkiyede mevcut mu

nerden satın alabilirm

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.