Satılık Tekneler

Yeni Admiral Sail – Gigreca
24.02.2015 Yeni Admiral Sail – Gigreca
2014 yılında denize indirilen 24 metre uzunluğundaki süperyat yelkenli, İtalyan Sea Group’un yeni yat bölümünün üretimi.Admiral Sail yeni yat bölümünün yarı isteğe bağlı fiberglas yelkenli üretimi yapan bir tersane olarak çalışıyor. 

Yeni Admiral Sail – Gigreca

Admiral Sail Centro Stile'ın kendi yat tasarım ofisinin koordinasyonunda, iç tasarımını gemi inşa mühendisi Jacques Faroux ve dış tasarımını De Benedetti & Fiordi’nin yaptığı fiberglas yelkenli, ilk olarak son Monaco Yacht Show’da kendini gösterdi. İki hafta önce İtalya’da da basın mensupları için bir deniz denemesi gerçekleştirildi.

Yeni Admiral Sail – Gigreca

Admiral Sail yeni serisinde yat sahibine, hem içeride hem de yatın dışında fazlasıyla kişiselleştirme imkanı sunuyor. Admiral Sail Gigreca’nın sahibi çok net bir şekilde, yatın hard top bölümünü alüminyum ve camdan oluşturmuş. Ayrıca gövde de süper yelkenlinin sahibinin zevkini yansıtıyor. Yatın dış rengi koyu metalik gri seçilirken, koyu kırmızı su hattı çizgisi yatın kişiliğini sergiliyor. Admiral Sail Gigreca’nın üst yapısında bej renk kullanılmış, aynı şekilde kıçtaki rollbarlarda da aynı renk kullanılarak bütünlük elde edilmiş.

Yeni Admiral Sail – Gigreca

Admiral SailGigreca’nın iç mekanları, son derece geniş ve büyük pencerelerden alınan doğal ışık ile sular altında, aydınlık, havadar ve davetkar bir atmosfer oluşturuyor. Admiral Sail Centro Stile, süper yelkenlinin iç tasarımında doğal renkler kullanarak, zengin görünümlü sofistike paletten ve değerli malzemelerden bir seriyi hayata geçirmiş. 

Yeni Admiral Sail – Gigreca

Admiral Sail Gigreca konaklama açısından da, dört kabinden oluşan etkileyici yatak odaları ile aynı lüks tasarımı oluşturuyor.  Yelkenli de bir göz alıcı ana kamara, bir VIP Kamara, bir çift yataklı kabin ve bir ranzalı iki yataklı kamara bulunuyor. Sekiz misafir kapasiteli Admiral Sail Gigreca’nın, her kabininde lüks otellerin süitlerini aratmayacak özellikler bulunuyor. Admiral Sail'deki bu yerleşim, yat sahibinin kişiselleştirmesinin bir yansıması.

Yeni Admiral Sail – Gigreca

Mürettebat alanı, güvertedeki bir kapaktan doğrudan erişim sağlanabilen güverte altında bulunuyor. Güvertede yer alan ana salona girdiğimizde Admiral Sail Gigreca’nın, bu büyüklükte bir yelkenli tekne için eşsiz büyüklükte bir alana sahip olduğunu görüyoruz. Mutfak büyük bir açık alan oluşturmak için Admiral Sail Gigreca’nın salonuna eklenmiş. Mutfakta mermer, oniks, hafifletilmiş malzemeler, doğal deri kullanılarak; dinlenmek, eğlenmek, sosyalleşmek ve yatta keyifli zaman geçirme imkanı oluşturulmuş.

Yeni Admiral Sail – Gigreca Yeni Admiral Sail – Gigreca

Admiral Sail Gigreca’nın benzersiz özelliklerinden biri de, benzer diğer birçok yelkenli yatlar da görülen tek motora karşı iki motorlu oluşudur. Çift motor sayesinde yelken basmadığında, benzerlerinden çok daha hızlı olması büyük avantajı. İki adet Yanmar 150 HP motora sahip olan Admiral Sail Gigreca’nın, maksimum hızı 13 knot ve normal seyir hızı ise 11 knot.
 

http://www.admiralsail.it/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.