Satılık Tekneler

Yeni Absolute 73 Navetta
31.10.2016 Yeni Absolute 73 Navetta
Absolute’un 2017’deki model yelpazesini genişletme planlarının başında, yeni 73 Navetta projesi geliyor. Tersanenin şuanda en büyük modeli olan 72 Fly’ın üstüne, bir feet daha uzun boyuyla serinin amiral gemisi olarak tasarlanan 73 Navetta, yeni çıkacak modeller arasında da en büyük yat olacak. 

73 Navetta

Yaklaşık 22 metre boy uzunluğuna sahip olacak olan ve şuanda henüz proje aşamasındaki Absolute 73 Navetta, çok daha büyük yatlarda karşımıza çıkan açık yaşam alan hacimlerine sunuyor olacak. 

73 Navetta-2 73 Navetta-3

Bu açık yaşam alanlarının en başında şüphesiz geniş flybridge güvertesi geliyor. Flybridge’in muazzam genişliği, yayınlanan görsellerde de ilk göze çarpan unsur oluyor. 

73 Navetta-4

Performans anlamında da 73 Navetta oldukça tatmin edici. Çift 900’er beygirlik Volvo makinelerle güçlendirilecek olan 73 Navetta, tipik bir Absolute modeli olarak IPS pod itiş sistemleriyle donatılacak. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.