Satılık Tekneler

Yeni Absolute 58 Fly
10.07.2017 Yeni Absolute 58 Fly Absolute Yachts, yeni 58 Fly modelinde kullandığı daha fazla pencere alanıyla öne çıkıyor. Daha geniş ve kristal biçimindeki gövde pencereleri, motoryata daha keskin hatlar ve sonuç olarak daha agresif bir görünüm katıyor. 

Absolute 58 Fly

Alan hesabı yapıldığında, yeni Absolute 58 Fly’ın pencere alanının, önceki modellere nazaran hemen hemen iki katına yakın artırıldığı söylenebilir. Yeni pencere tasarımı ve artan alanı, motoryatın sadece dış görünümüne yeni bir hava değil iç mekanına da daha geniş hacim hissi katıyor. 

Absolute 58 Fly.

Absolute 58 Fly, 3 kamara ve 3 banyolu iç düzen sunuyor. Gövdenin tüm genişliğinden yararlanan master suiti, queen size bir yatağa sahip. Çift yatakla donatılmış olan VIP kamarası baş tarafta konumlanıyor. Kıç tarafta ise mürettebat kamarası yer alıyor. 

Absolute 58 Fly...

Çift 600 beygirlik Volvo Penta IPS800 dizel makinelerle donatılan yeni Absolute 58 Fly, 32 knot sürate çıkabiliyor. Belirtilen seyir sürati ise 26 knot. 

Absolute 58 Fly..
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.