Satılık Tekneler

Yeni Absolute 50 Fly
01.08.2016 Yeni Absolute 50 Fly Absolute, 2017 sezonun yeni modeli 50 Fly’ın tanıtımını yaptı. Şimdiden iki gövdenin üretimi tamamlanmış olan Absolute, yeni 50 Fly modelinde ikinci gövdede farklı olarak, flybridge’in üzerine hardtop tavan tasarladı. Bu yeni modelde dikkat çeken en önemli özellik, 50 feet’den kısa boyuna kıyasla sunduğu muazzam konaklama imkanları. 

Absolute 50 Fly

Motoryatın gövdesinin tüm genişliğini kullanan tekne sahibi kamarası, başaltında konumlanan VIP suiti ve sancak taraftaki misafir kamarası, toplamda 6 kişilik misafir konaklama kapasitesini oluşturuyor. Alt güvertede tekne sahibi suitinin ebeveyn banyosuyla birlikte, misafirler için de ayrıca bir banyo bulunuyor. Kıç tarafta ise mürettebat veya fazladan misafir kapasitesi için, 2 kişilik ek bir kamara daha var. 

Absolute 50 Fly-2

Yeni 50 Fly’ın yaşam alanında, kıç tarafta mutfak ve yemek bölümü olarak da kullanılabilen C-şeklinde oturma grubu düzeni uygulanmış. 

Boyutlarına göre ‘zayıf’ olarak nitelendirilebilecek çift Volvo 435 beygir makineleri, IPS pod itiş sistemiyle geliyor. 22 ton ağırlığı ve küçük sayılabilecek makinelerine rağmen yeni 50 Fly, 30 knot sürate erişebilecek. 

Absolute 50 Fly-3 Absolute 50 Fly-4

Teknik özellikleri:

Tam boyu: 15,2 metre
Gövde boyu: 13,6 metre
Genişliği: 4,43 metre
Ağırlığı: 22,5 ton
Yakıt kapasitesi: 1600 litre
Su kapasitesi: 450 litre
Süratler: 30 knot maksimum, 25 knot seyir
Maksimum kişi sayısı: 16 

www.absoluteyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.