Satılık Tekneler

Yeni 50 Cantius’un Lansmanı Bugün Yapılacak
16.02.2017 Yeni 50 Cantius’un Lansmanı Bugün Yapılacak Cruisers Yachts, en yeni modeli 50 Cantius’un lansmanını Miami Beach’de gerçekleştirecek. Lansman, 16 - 20 Şubat tarihleri arasında yapılacak. 

50 Cantius

Tam boyu 49 feet 4 inç olan motoryatın, genişliği 15 feet. Büyük boyutlarına oranla sığ su kesimine sahip olan 50 Cantius, 3 feet’lik bu ölçüsü sayesinde, sığ sularda rahatlıkla seyir yapabilir niteliktedir.

50 Cantius.

Sadece sığ suların keyfini çıkarmak için değil, denizde su sporları oyuncaklarıyla güzel vakit geçirmek için de imkanlar sunan motoryat, geniş kıç garajına sahip. Tüm Cantius modellerinde standart olan bu kıç garajında, su sporları oyuncaklarının ötesinde enerji kabloları ve usturmaçalar gibi donanımları da saklamak mümkün. 

50 Cantius..

Yatlarının mühendisliği ve tasarımında teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanan Cruisers, bu yeni modelin ortaya çıkışında CAD/CAM programları kullandı. Tüm parçalarının kalıplarda üretildiği 50 Cantius, fiberglass malzemeden yapıdı. Diğer Cantius modelleri gibi, yeni 50 Cantius’da hayli dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor.

50 Cantius...

Sağlam gövdesinin ötesinde, yatın kokpit koltuklarında bile bu dayanıklılık esasına rastlanıyor. Koltuklarda, su emmeyen kapalı hücre köpük malzeme kullanılmış ve bu noktada ahşaba hiç yer verilmemiş. 50 Cantius’un dekoratif detaylarında ise, alıcıya kiraz ahşabı veya venge seçenekleri sunuluyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.