Satılık Tekneler

Yeni 44 Metrelik Eurocraft
07.04.2017 Yeni 44 Metrelik Eurocraft 44 metrelik yapımı devam eden motoryat Eurocraft, Yachtzoo aracılığıyla satış listelerinde. Çelik ve aluminyumdan üretilen Eurocraft, RINA sınıfı ve MCA koduyla inşa ediliyor. Motoryatın tahmini teslimat zamanının 2018 yaz sezonu olduğu belirtildi. 

Eurocraft

Eurocraft'ın iç düzenini sonuçlandırmak için uzun bir zaman olsa da, 5 kamaralı ve 10 misafir kapasiteli olacağı bildirildi. Motoryatın master suiti ana güvertede konumlanacak. VIP suiti ise, gövde genişliğinin tümünden faydalanacak. Bunların ötesinde yatta, bir çift kişilik ve iki ikiz yataklı kamara yer alacak. Tüm kamaralar ebeveyn banyosu olacak biçimde tasarlandı. Misafir kamaraların haricinde 5 mürettebat kamarası da bulunan yatta, 9 mürettebat konaklayabiliyor. 

Satış listesinde yer alan bu Eurocraft'ın kız kardeşi ‘Baron Trenck’ 2011 yılında teslim edilmişti. Charter pazarında oldukça populer bir motoryat olan Baron Trenck, yeni Eurocraft’ın da başarılı bir kariyere sahip olacağını gösteriyor. 

Eurocraft’ın sky lounge’unda kapalı spa için alan bulunuyor. Alıcının isteğine göre bu güverte, ikiz yataklı fazladan bir kamara olarak da tasarlanabilir. 16 metrekarelik güneş güvertesine sahip olan yatın bu güvertesinde, 6 kişilik jakuzzi ve güneşlenme alanları da tasarlandı. 

İkiz MTU 12V dizel makinelerle donatılacak olan yatın seyir sürati, 12 knot olacak. Eurocraft 44m için istenilen fiyat €16.300.000. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder