Satılık Tekneler

Yeni X-Yachts X4
01.12.2015 Yeni  X-Yachts  X4
X-Yachts, Avrupa yelken camiasına yeni X4'ün duyurusunu yaptı. X4, X-Yachts'ın yepyeni "X"serisinin ikinci modeli olarak üretilmeye başlandı. Bu serinin ilk modeli, 65 feet boyundaki yeni süperyat X6, Mayıs 2016'da suya inecek.

X-Yachts-X4

X-Yachts'ın mevcut Xperformance (Xp) ve Xcruising (Xc) serilerinin en iyi özelliklerini bünyesinde birleştiren yeni "X" serisi, hem mükemmel yelkencilik kapasitesine, hem de modern ve ferah iç mekana sahip tekneler olarak öne çıkıyor. Yeni "X" serisinde güverte üzeri ve altında yenilikçi bir dizaynla, en son imalat teknikleri birleştirildi ve istisnai kalitede malzemeler kullanıldı. X-Yachts, bu yepyeni seriyle "mükemmel yelken zevki"ne olan tutkusunu, yelkencilerle paylaşmaya devam ediyor. 

X-Yachts-X4-saloon

Yeni X4'ün gövdesi, maksimum güç ve güvenlik için, vakum infüzyonlu epoksi sandviç laminasyon teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Kayda değer salma ağırlığı ve yelken planı sayesinde, bu tekneyi rüzgara ve dalgalara karşı kullanmak bir zevk olacak.  

X-Yachts-X4-saloon-2

Kurşun salma, hidrolik kıç ıstralya, kesirsiz rod arma ve Spectra mandarlar gibi tüm normal X-Yachts özelliklerinin standart olduğu X4'de, azami havalandırma ve ışık sağlayan 11 lumboz ve 12 açılır heçle birlikte 6 adet de vinç bulunuyor.

X-Yachts-X4-owners-cabin

X-Yachts tasarımcıları son iki yıldır X6'ya, normalde daha büyük "süperyat" larda görüldüğü şekilde bir "kişilik" kazandırmak üzere çalışmaktaydı. X4'ün iç mekanı da, bu evrimsel dizayn sürecinden ilham alarak dizayn edildi. Bu iç mekanda en göze çarpan özelliklerden birisi, bölme panolarına gömme olarak tasarlanmış son derece şık kitap rafları. Mobilyalarda standart olarak görece daha koyu renkli T-Tech yerine, ilk on teknede O-Tech kaplama uygulanacak. Artırılmış gövde genişliği sayesinde X4 geniş ve ferah bir master kabine sahip. 
X4, 2016 yaz aylarında suya inecek ve Avrupa'daki belli başlı sonbahar fuarlarında sergilenecek. 

X-Yachts-X4-transom

X4'ün ilanını görmek için TIKLAYINIZ.

www.x-yachts.com.tr
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder