Satılık Tekneler

Yelkenli Teknelerine Winchrite Elektirikli ve şarjlı vinç kolu
02.11.2012

YELKENLİ TEKNELER İÇİN AMERİKAN WINCHRITE ELEKTRİKLİ VE ŞARJLI VİNÇ KOLU

•        Yelkenli teknenizdeki tüm vinçleri anında elektrikli vince dönüştürün.

•        WinchRite 2010 yılında Amerika’da N.M.M.A. (National Marine Manufacturers Association) yenilikçilik (innovation) ödülü almış, yelken yapmayı, şirket sloganımızda olduğu gibi, daha zevkli ve daha kolay hale getiren, harika bir buluş ve yeniliktir.

•        WinchRite, şarj edilen bir batarya ile donatılmış, yelkenli teknenizde bulunan, tüm vinçlerde kullanabileceğiniz, hiç bir güç harcamadan, yelkenlerinizi basabileceğiniz, portatif bir vinç kolu / cihazıdır.

•        Bir adet elektrikli vincin satın alınabileceği ve monte edilebileceği bedelin çok çok altında bir bedelle, teknenizdeki tüm yelken vinçlerini, elektrikli vince dönüştürmek, çok akıllı bir yatırım ve harcama olsa gerek. Üstelik teknenizde, hiçbir montaj ve işçilik gerektirmeden.

•        Ağırlığı sadece 2.8 kg olan, çift dönüş yönlü, devir sayısı, tetikten ayarlanabilir ve 0-130 devir/dakika, torku 130 Nm olan bu vinç kolu ile, bir çocuk bile, teknenizin ana yelkenini kolaylıkla basabilir.

•        12 V çakmak prizi yada 220 V şehir şebeke gerilimi ile, maksimum bir saat’te tam olarak şarj edilebilen, 3.0 Ah, 21.6 V Lityum Ion bataryası ile, WinchRite, her an, size yardımcı olabilmek için, elinizin altındadır.

•        Tüm WinchRite’lar sevkiyat öncesi cihaz tam şarjlı iken 110 kg kaldırarak test edilmektedir.

•        WinchRite, imalat hatalarına karşı 1 yıl üretici firma, Sailology LLC-USA garantisi altındadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S)

1.     WinchRite, büyük vinçlerde kullanılabilirmi?

CEVAP: Evet. Vinçler, hitap ettikleri yüklere göre boyutlandırılırlar. Eğer siz bir vinci, yük altında elle döndürebiliyorsanız, bunu WinchRite’da yapar.

2.     WinchRite’ın batarya şarjı ne kadar dayanır?

CEVAP: Kullanıldığı yüke göre değişir. Örnek olarak, standart donanımlı 37 feet bir yelkenli teknenin ana yelkenini, şarj gerektirmeden 6-8 defa basabilir. Bununla beraber, hatalı yapılmış yada uygun olmayan arma ve arma ayarları, WinchRite’ın performansını, olumsuz olarak etkileyebilir.

3.     WinchRite’ı şarj etmek ne kadar süre alır?

CEVAP: WinchRite’ın şarj testleri, tesislerimizde, ürünün imalat aşamasında rutin olarak yapılmaktadır. 220 V alternatif akımla yapılan tam şarj işlemi, yaklaşık bir saat sürmektedir. Doğru akımla yapılan şarj işleminde ise, şarj süresi biraz daha uzamaktadır.

4.     WinchRite şarj cihazına bağlı olarak bırakılabilirmi?

CEVAP: Evet bırakılabilir. Cihaz içerisindeki elektronik devreler, cihaz tam şarj edildiğinde, şarj işlemini kesecektir. Fakat pratikte, hiçbir elektronik cihazı, şarj cihazının bir arıza yapma ihtimaline karşı, şarjda uzun süre bırakmak doğru değildir.

5.     WinchRite suya düşse, yüzermi?

CEVAP: Evet yüzer. Fakat tuzlu suyun elektronik devrelere verebileceği zarar göz önünde bulundurularak, cihaz IPX6 koruma seviyesinde, (su geçirmez-water proof) olmasına rağmen, denize düşürülmemesi tavsiye edilir.


Yelkenli Tekneleri için Winchrite Elektirikli ve şarjlı vinç kolu.

Yelkenli Tekneleri için Winchrite Elektirikli ve şarjlı vinç kolu.

Yelkenli Tekneleri için Winchrite Elektirikli ve şarjlı vinç kolu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder