Satılık Tekneler

Yelkenli Süperyat Ocean Runner
16.06.2016 Yelkenli Süperyat Ocean Runner Yelkenli süperyat Ocean Runner, Bart Kimman tarafından Hong Kong’lu Northrop & Johnson’ın satış listesinde. 34 metre boy uzunluğuna sahip olan yelkenli süperyat Ocean Runner, Taiwan’da üretildi. Massimo Paperini tasarımı olan süperyat için başta 3 milyon 500 bin Dolar fiyat isteniyordu. Aracı firma bu hafta satış fiyatında 700 bin Dolar indirime gidildiğini duyurdu. Süperyat için istenen son rakam 2 milyon 800 bin Dolar. 

Ocean Runner

Hızlı ‘maxi’ sınıfına uygun biçimde tasarlanan Ocean Runner, 2009 yılında teslim edilmişti. Güncel bir tasarım olan yelkenlinin iç mekanı da oldukça modern. Yarış ve gezi için uygun olacak biçimde tasarlanan tekne, şimdiye kadar sadece günlük ve sakin seyirler yaptı. 

Karbon güçlendirmelere sahip kompozit gövdesi ve güçlü yelken planıyla dikkat çeken yat, torpil salması ve verimli dümen palasıyla performans anlamında da hayli etkileyici. 

Tik ahşabıyla, kaplı güvertelerinde sunduğu geniş yaşam alanlarıyla, eğlence ve denizin tadını çıkarma konusunda da oldukça başarılı. 8 kişilik oturma grubuna sahip olan geniş salon bölümünde, dev ekran LED televizyon ve eğlence sistemleri mevcut. Tam profesyonel donanımlı mutfak ise, süperyatın baş tarafında konumlanmış. 

Ocean Runner'ın 6 kişilik konaklama kapsitesi var. 3 ayrı kamarada sunulan bu konaklama kapasitesinde, 2 adet misafir kamarası ve 1 adet master suit mevcut. Tüm kamaralarda ebeveyn banyo ve televizyon ekranları bulunuyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.