Satılık Tekneler

Yelkenli Ribelle
22.03.2017 Yelkenli Ribelle Tamamıyla karbon malzemeden üretilmiş olan Vitters yelkenlisi Ribelle, denize indirilmeye hazır hale geldi.

Yelkenli Ribelle

Vitters
, yepyeni teknoloji ile üretilmiş tamamı karbon yelkenli Ribelle'i, Hollanda'daki Zwartsluis'teki tersanesine nakletti. Project 3705 olarak bilinen yatın kompozit dış kabuğu, İngiltere'de Green Marine tarafından inşa edilmişti. Green Marine, kompozit malzemelerden ürettiği America’s Cup yelkenlileri ile ününe ün katmıştı.

Yelkenli Ribelle.

86 ton ağırlığındaki ve 32.5 metre uzunluğundaki Ribelle, 2016 yılında Missy'nin teslim edilmesinden sonra, Malcolm McKeon Yacht Design tarafından tasarlanan ikinci Vitters süperyatı olarak bilinmektedir.

Yelkenli Ribelle..

En geniş yeri 7,72 metre olan yelkenlinin iç dekorasyonu, çağdaş, motoryat iç mekânları konusunda oldukça ünlü tasarımcı Rémi Tessier'nin eseri. Mühendislik projesinde ise Malcolm McKeon Yacht Design firmasının imzasının yanında, dış tasarımda doğrudan Malcolm McKeon’un kendi imzasına yer verilmiş.

Yelkenli Ribelle,

Ribelle, sahip olduğu 3 kamarada 6 konuk ağırlayabilecek ve konuklara 5 mürettebat hizmet verecek. Yelkenlideki kamaralar; yat sahibi kamarası, VIP konuk kamarası ve ikiz yataklı kamara olarak tefriş edilecek. Karbon gövde ve üst yapıya sahip olacak yelkenlinin güvertesi, tik malzeme ile kaplanacak. Önümüzdeki aylarda sahibine teslim edilmesi planlanan Ribelle, Malta bayrağı taşıyacak.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder