Satılık Tekneler

Yelkenli InMind
17.04.2017 Yelkenli InMind 60 metre uzunluğundaki çift direkli yelkenli InMind’ın çizimleri için, ilk bakışta fazlasıyla radikal demek yanlış olmayacaktır.

InMind

Tasarım, dış güverteleri ana güverte salonuna bağlayan birkaç seviye ile hem özgün bir dış çizgi, hem de fonksiyon açısından çok kullanışlı bir yapı elde ediliyor.

InMind.

Demir atıldığında, su çizgisinin altında kalan kokpitin mevcut güverte alanınını neredeyse iki katına çıkartacak ve aynı zamanda bir su seviyesi plaj kulübü yaratacak, bir dizi katlanır balkon devreye giriyor. Diğer yelkenlilerden farklı olarak, plaj kulübü doğrudan geminin merkezinde oluşturulmuş ve kıç güvertesi ile bağlantı yapılmış.

InMind..

Konuklar kıçtaki plaj platformunda, dümen istasyonlarının da bulunduğu arka orta güvertede veya arzu ederlerse üst güneşlenme güvertesinde denizin keyfini çıkartabilecekler. Bu alan, günlük bir yarış sonrasında limana gelindiğinde çevredekilere “wow” dedirtecek özelliklere sahip olup, buraya büyük bir merdiven ile erişiliyor.

InMind...
InMind,


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.