Satılık Tekneler

Yelkenci Gözlüğü "Adidas Tycane Pro"
15.12.2013 Yelkenci Gözlüğü "Adidas Tycane Pro"

Gözlük spesiyalisti adidas gözlükleri yenilikçi ve yüksek performansa sahip yeni modeli tycane ile gözlük teknolojisinde yeni bir çag açıyor. Bu devrimci gözlük, hydrofobik filter teknolojisine, çok geniş görüş alanına ve yenilikçi dizaynı ile birinci sınıf bir görüş ve gözler için maksimum koruma sağlıyor. Pro versiyonuna ait özel ekipmanı ile tycane tüm su sporları için bir ihtiyaç ekipmanı halini alıyor. Özellikle yatçılıkta tycane pro her zaman istikametinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Yelkenci Gözlüğü

Rüzgarlı havalarda gün boyu süren yarışmalar da, yatçılar dire olarak su ve rüzgar ile temas halinde olurlar. Gelecek dönüş noktasını hassas bir şekilde geçebilmek için yüzde yüz görüşlerine güvenmek zorundadırlar. Bu ihtiyacı karşılayabilmek için gözlük spesiyalisti adidas gözlükleri, onlara yeni devrim niteliğinde teknolojilerle donatılmış tycane pro modelini sunuyor. Bu spor gözlüğü atletlerle yakın işbirliği ile üretilmiştir, bunlardan genç İngiliz profesyonel yelkenci Sam Goodchild (23 yaşında): “Tüm hayatımı teknede geçirdim. Gözlerin korunmasının önemini çok iyi bilirim. Dalgalar güverte üstünü aştığı zamanlarda tycane pro’ya yüzde yüz güvenebileceğimi biliyorum. Başımda güvenli bir şekilde durur ve güneş su üstünde yansısa bile her zaman bana rahat bir görüş sağlar.”


Geniş, sağlam kavisli 10 bazlı kırılmaya dayanıklı, su tutmayan LST™ filtreler, kullanıcıya çok geniş bir görüş açısı sunar ve her zaman en uygun görüşü sağlar.Eşsiz hydrofobik kaplama ve özellikle dizayn edilmiş düz çerçeve, su damlacıklarının rahatsız edici hiçbir iz bırakmadsan çok hızlı olarak atılmasını sağlar.
Toz ve kir parçacıkları kolayca temizlenmiş olur. Bunlara ilaveten çerçevede bulunan özel drenaj kanalları suyun hızlı bir şekilde iç taraftan da atılmasını sağlar. Tamamıyla yeni ve piyasada benzeri olmayan özelliği ise 10 bazlı polarize filtrelerdir. Bu yenilikçi filtreler mükemmel geniş açıda görüş sağlamasının yanında, su, kum ve yaş kayalarda oluşan rahatsız edici yansımayı da bertaraf eder. Aynı zamanda bu polarize filtrelerde teknede mevcut dijital ekipmanları okuma problemini de geçmişte bıraktı. Bu LST™ filter teknolojisi aynı zamanda ışık dengeleme ve kontrast artırma özelliklerine sahiptir. Lensler zararlı UV ışınlarından ve rahatsız edici rüzgardan korur.

Dinamik havalandırma sistemi, kişinin ihtiyaç duyduğu anlarda gözlüğün buğulanmasına engel olur. Kuvvetli rüzgarlar ihtiyaç hissettirdiğinde, eklenebilen başbandı maksimum tutunmayı sağlar. Ve eğer gözlük denize düşme durumu olursa, başbantına entegre edilmiş aparatla, gözlük su üstünde kalır.

Yelkenci Gözlüğü

SPX malzemeden yapılmış gözlük hafif, kırılmaya dayanıklı ve anti-alerjiktir. Ayarlanabilir saplar ve burun, kullanıcının gözlüğü en ideal şartlarda kullanabilmesine yardımcı olur. Fonksiyonel özelliklerinin yanında tycane pro ayrıca yenilikçi görünümüyle de fark yaratır : ağ örgü şekilde dizayn edilmiş saplar, yelken yapısını sembolize ederken, gümüş adidas logosu yelken şeklini ifade eder. Başbandı kullanılmasa bile, sapların uçunda bulunan lastik kaplama gözlüğün kaymasına engel olur.


Bu yeni model küçük ve büyük olarak iki boyda ve siyah/sarı, siyah/gri, beyaz/kırmızı ve gri/mavi renklerde mevcuttur. Optik düzenleyici ihtiyacı olan kullanıcılar için optik insert veya direkt numaralama mümkündür. Adidas gözlük koleksiyonundaki diğer tüm modellerde olduğu gibi tycane pro modeli de meşhur gözlük üreticisi Silhouette International tarafından Avusturya da dizayn edilmiş ve üretilmiştir.

 

Daha fazla bilgi için www.adidas.com/eyewear ve www.optimedgozluk.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 


 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder