Satılık Tekneler

"Yatvitrini.com" Altın Örümcek Web Ödülleri Seri İlan 2. Oldu
11.10.2013 "Yatvitrini.com" Altın Örümcek Web Ödülleri Seri İlan 2. Oldu“İNTERNET OSCARLARI” 11.ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU


Her yıl geleneksel olarak DorukNet tarafından gerçekleştirilen ve bu yıl 11.’si düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri töreni, 9 Ekim 2013 Çarşamba akşamı Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, eleme aşamalarını başarıyla geçen 300’ü aşkın finalist belirlendi. 44 kişiden oluşan bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final değerlendirmeleri olmak üzere üç aşamalı eleme sürecini gerçekleştirdiler. Başvurular toplam beş değerlendirme kriteri baz alınarak değerlendirildi. Bu kriterler; tasarım, içerik, özellik/işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu olarak belirlendi. 

38 farklı kategoriyle geceye damgasını vuran ödül töreninde, Yatvitrini.com seri ilanlar kategorisinde ikinci oldu. 2012 yılının En İyi Web Sitesi Özel Ödülü www.garanti.com.tr ile Garanti Bankası’nın oldu. 


Altın örümcek web ödülleri sonuçları görmek için TIKLAYINIZ..YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

T E B R İ K L E R !!!

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder