Satılık Tekneler

Yatlar Lösemili Çocuklar için Çeşme’de Yarıştı
30.11.2016 Yatlar Lösemili Çocuklar için Çeşme’de Yarıştı Uluslararası Çeşme Yat Kulübü (ICYC) ve Ege Açıkdeniz Yat Kulübü’nün (EAYK) ortaklaşa düzenlediği İzmir Sonbahar Trofesi Çeşme Parkuru 4. Ayak yarışları, Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı (BUVAK) katkılarıyla IC Çeşme Marina’da gerçekleştirildi.

İzmir Sonbahar Trofesi Çeşme Parkuru

30 teknenin kayıt vermesi ile başlayan Sonbahar Trofesi 4. Ayak yarışı, cumartesi rüzgarın yeterli esmemesinden dolayı yapılamadı. Akşamüstü Verano’da, 13 Kasım’da gerçekleştirilen Coğrafi Rota yarışının ödülleri verildi. IRC 1’de ARNES, IRC 2’de BLUE MILES, IRC 3’de EXİT, IRC’4 de VENTUS, IRC 5’de HALF LIFE ve Destek Sınıfında SMYRNA SAILING FIÇI birincilik ödüllerinin sahibi oldu.

İzmir Sonbahar Trofesi Çeşme Parkuru.

Pazar günü, 16-17 knot rüzgar altında başlayan coğrafi rota yarışı, bir teknenin yarışa gelmemesi ve bir teknenin de yarıştan çekilmesi ile 28 tekne arasında yapıldı. Yarış sonrasında, Çeşme Marina Hayal Kahvesi’nde BUVAK katkılarıyla gerçekleştirilen ödül töreninde kazananlar kupalarına kavuştu. 

İzmir Sonbahar Trofesi Çeşme Parkuru..

Ödül töreninde konuşma yapan BUVAK Başkanı Ülkü Belkıs KARLI, her sene sonbahar trofesinde yarışçılar ile beraber olmaktan mutluluk duyduklarını ve bundan sonra da hep beraber olacaklarını belirtti. Ayrıca tüm yelken severlere destekleri için teşekkürlerini iletti. Ödül töreninde; IRC 1’de ARNES, IRC 2’de BLUE MILES, IRC 3’de CYGNUS Yunus Marin, IRC 4’de VENTUS, IRC’5 de 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ – KALKIŞ ve Destek Sınıfında PERLE WHITE birincilik kupaları verildi..

İzmir Sonbahar Trofesi Çeşme Parkuru,

2016 Sonbahar Trofesi’nin final yarışları, 10-11 Aralık’da Çeşme Marina’da yapılacaktır.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.