Satılık Tekneler

Yat Türkiye Şampiyonası Start Alıyor
07.08.2015 Yat Türkiye Şampiyonası Start Alıyor
Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından ilk kez düzenlenen Yat Türkiye Şampiyonası, 14 – 16 Ağustos'ta Bodrum'da yapılacak.Milta Marina'da gerçekleşecek ve 60 teknenin katılması beklenen yarışlar, 7 farklı sınıfta gerçekleşecek. Yarışmacılar, ilk gün Sahil Güvenlik Kupası, ikinci gün Milta Marina Kupası ve son gün Bodrum Belediyesi Kupası'nı kazanmak için mücadele edecek. Genel klasmanda yarışın galibi, Avrupa'daki uluslararası yat yarışında Türkiye'yi temsil etme hakkını kazanacak.

Organizasyonun İstanbul The Grand Tarabya Otel'de düzenlenen tanıtım toplantısına, TYF Başkanı Serhat Belli, TYF Başkanvekili Naci Kuriş, TYF Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Karacalar ve TYF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Pınar Coşkuner Genç katıldı.

Serhat Belli yaptığı konuşmada, yelkenciliğin gelişmesi ve yaygınlaşması adına gerçekleştirdikleri çalışmaların devam ettiğini belirterek; "Büyük bir özveriyle hazırlandığımız ve gelenekselleşecek şampiyonayı, tüm yelken camiasına armağan ediyoruz" dedi.

Organizasyona katılmak isteyenler, 13 Ağustos Perşembe gününe kadar Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü'ne başvuruda bulunabilecek.

Kaynak : Anadolu Ajansı


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder