Satılık Tekneler

Yat Kiralamanın Yeni Adresi Booktheboat.com Açıldı.
09.06.2015 Yat Kiralamanın Yeni Adresi Booktheboat.com Açıldı. Artık oturduğunuz yerden dünyanın herhangi bir yerinde yat kiralamak, Akdenizden Adriyatik’e, Yunan Adalari’ndan, Fiyordlar’a kadar istediginiz denizlerde yat tatili planlamak çok kolay!

Booktheboat

Yatvitrini.com’un tecrübeli ekibi tarafından hayata geçirilen Booktheboat.com, yat kiralama konusunda müşterilerine, portföyünde bulunan Türkiye’de 800, dünya üzerinde 14.250 tekneyi  toplam 681 marinada,, tek bir web sitesi üzerinden  kiralayabilme imkanı sağlıyor.
 
Yat kiralamak isteyenler, Yelkenli, Katamaran, Gulet ve Motoryat’ı bareboat ve kaptanlı olmak üzere 4 farklı tekne tipinde seçebiliyor.

Son dakika yat kiralama, Tek yön yat kiralama gibi alışık olmadığımız yeni hizmetleri  %60’a varan indirimlerle, sisteminde bulunduran booktheboat.com ziyaretçilerine farklı avantajlar sağlıyor. Kış aylarında, dünyada yazı yaşayan diğer ülkelerdeki yat tatillerini de önünüze seren booktheboat.com güçlü CRM alt yapısı ile artık yat kiralamanın en hızlı ve en kolay yolu.

Her gün genişleyen tekne portföyü ile tek bir site üzerinde binlerce alternatifi bir araya getiren booktheboat.com şu an için Türkçe ve Ingilizce olarak hizmet vermeye başladı. Yakın gelecekte Rusça, Almanca ve İtalyanca olmak üzere toplam 5 dilde hizmet verecek olan Booktheboat.com, hem Türkiye hem de dünya sularında yapmak istediğiniz tekne tatili için en büyük ve en detaylı yat kiralama portalı.

booktheboat

Bundan sonra, siz sadece isteklerinizi sıralayacak, sizin için en uygun tekne tatilini bir kac dakikada bulma işini booktheboat.com a bırakacaksınız.

www.booktheboat.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder