Satılık Tekneler

YAS Süperyatı Abu Dhabi sahillerinde..
30.01.2015 YAS Süperyatı Abu Dhabi sahillerinde..
141 metre uzunluğundaki YAS ismi verilen süperyatın Abu Dhabi sahillerindeki deniz testleri videoları internette paylaşıldı.

ADM Shipyards tarafından 2011 yılında denize indirilen 141 metre uzunluğundaki süperyat, aynı yıl denize indirilen en büyük tekne olarak kayıtlara geçmişti. Bu çok dikkat çekici süperyat tamamlandığında, Dünya'nın en büyük 10 süperyatı listesinde sıralamalar değişecek.

YAS Süperyatı Abu Dabi sahillerinde..

Aralık ayında YAS süperyatının, yapımının devam ettiği tersaneden ayrılarak deniz testlerine başladığına dair duyumlar almıştık, Ancak elimizde buna ait herhangi bir görsel veya video bulunmuyordu. Şimdi 141 metre uzunluğundaki Birleşik Arap Emirlikleri bayrağı taşıyan YAS süperyatına ilişkin videolar internette paylaşılmaya başlandı. Videoda süperyatın dış detayları, kaptan köşkünün yanı sıra köprünün bir kısmını detayları ile izleyebilirsiniz. Yakın zamanda adından çokça bahsettirecek olan YAS ilgili detaylı bilgileri edindikçe siz yatvitrini.com okuyucuları ile paylaşmaya devam edeceğiz.
Süperyat gündüz ve gece göz alıcı görüntüleri ile fazlasıyla etkiletici...


yatvitrini.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Bu kadar paraya bu kadar kötü bir tasarım yazık olmuş !!!

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder