Satılık Tekneler

Yamaha’nın ilk orta konsollu jet teknesi
19.02.2015 Yamaha’nın ilk orta konsollu jet teknesi Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Miami Boat Show’da birbirinden ilgi çekici modeller ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Yamaha 190 FSH modeliyle, şimdiye kadar ürettiği ilk orta konsollu teknesini tanıttı. İlk kez görücüye çıkan Yamaha'nın yeni modeli, 360 derece görüş açısına sahip jet motorlu sportif balıkçı teknesi. Son derece kısa draftıyla tüm sığ sularda rahatlıkla kullanılabilir. Yamaha 190 FSH serisi, geniş kokpit alanıyla birlikte hacimli saklama kısımlarına sahip. Bu sayede balık tutkunları için çok cazip bir model. 

Yamaha’nın ilk orta konsollu jet teknesi

Yamaha 190 FSH’de motor ve itiş sistemi tamamen gövdenin içinde olduğu için kıç tarafı son derece açık. Bu açıklık sayesinde kıçtan balık tutmak, denize girmek veya su sporları oyuncakları çekmek bile rahatlıkla yapılabiliyor. 

19 feet’lik bu tasarım piyasaya üç farklı tipte sunulacak. Yamaha’nın piyasaya sunacağı üç farklı tipi; standart model ile birlikte 190 FSH Deluxe ve 190 FSH Sport oluşturuyor. T-top tarzı üst gölgeliği alıcının isteğine göre şekillenebiliyor. Yamaha yelpazesindeki Deluxe ve Sport modellerinde, çift akü için kablo sistemi döşeli. Daha kaliteli döşemeler, baş tarafta bir koltuk daha ve birkaç fazladan özellik yine Deluxe ve Sport modellerde yer alıyor. Tüm modellerde Yamaha 1.8L High Output motor standart olarak sunuluyor. 

Teknik özellikleri:

Length: 19′ 2”

Weight: Sport: 2150 lbs; Deluxe 2130 lbs; Standard 2050 lbs
Beam: 8′

Draft: 16″
Dead Rise: 18°

Seating Capacity/Weight Capacity: 1240 lbs (8 persons)


http://www.yamahaboats.com/
Engine: Single 1.8L Yamaha marine engine
Engine Displacement: 1812cc
Fuel Capacity: 30 Gal.
Pump: 155mm
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder