Satılık Tekneler

Yamaha’dan Yeni 2,5 Beygir Deniz Motoru
18.04.2016 Yamaha’dan Yeni 2,5 Beygir Deniz Motoru Yamaha Marine Group, yeni 2,5 beygirlik dört zamanlı dıştan takma deniz motorunu piyasaya sürdü. Yeni Yamaha F2.5, ‘ultra düşük emisyon’ özelliğiyle, California Çevre Koruma Ajansı (C.A.R.B.)’dan üç yıldız alarak çevreciliğini ve verimliliğini kanıtladı. 

yamaha-f-2,5

Tamamen yenilenen hava manifoldu, yeni ateşleme tasarımı ve dört dereceli silindir ofsetine ek olarak, çok daha yüksek tutarlılıkla çalışan motor sıcaklık kontrolü ve iki aşamalı egzost çıkışı ile, Yamaha’nın 2,5 beygirlik bu taşınabilir motoru çok daha ileri bir seviyede. 

Sadece teknik özellikleriyle değil, kolay taşınabilirliğiyle de bir üst boyuta geçen yeni F2.5’in ergonomik tutacağı, tornistan seyirde destek olarak da kullanılabilecek biçimde tasarlanmış. Ayrıca yeni yağ akmasını önleyici sistemi sayesinde F2.5 kıçtan takma motor, istenildiği gibi taşınabiliyor. 

Yamaha’nın kendine has geliştirdiği dekompresyon sistemi, yeni F2.5’i oldukça kolay çalışır bir dıştan takma motor özelliğine bürüyor. Diğer tüm taşınabilir Yamaha dıştan takma motorlarda olduğu gibi, yeni F2.5’in büyük gaz kolu kolay kullanım olanağı yaratıyor. Çift kablolu sistemi sayesinde, gaz ayarı çok daha yumuşak ve kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor.

Yeni Yamaha F2.5
 taşınabilir dıştan takma deniz motoru, oldukça modern ve şık bir görünüme sahip. Geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sunulan yeni motor, ihtiyaca göre uzun veya kısa şaftlı olarak satın alınabiliyor.

Yamaha F 2,5'un Türkiye pazarında satışı Burla Marine tarafından Temmuz 2016 sonrasında satışa sunulacaktır.

www.burla.com/marine/
 

 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.