Satılık Tekneler

Yamaha WaveRunners’a Prestijli Ödül
12.02.2016 Yamaha WaveRunners’a Prestijli Ödül
Yeni TR-1 deniz motoru ile tüm dikkatleri üzerine çeken Yamaha WaterCraft grubu, denizcilik endüstrisinin en prestijli ödüllerinden olan NMMA (Milli Denizcilik Üreticileri Birliği) 'ya layık görüldü. 

yamaha-v1

Yenilikçilik bazında değerlendirilen NMMA ödülünü Yamaha, 2016 model V1 ve VX serisi WaveRunners ürünü için kazandı. 

Yamaha TR-1 HO deniz motoru, sektörde yenilik anlamında büyük bir adım ortaya koydu. Ödüllü TR-1 HO deniz motoru, önceki Yamaha MR-1 motorundan %40 daha küçük, %20 daha hafif ve % 13 daha kuvvetli. 

Redüktörü elimine ederek ve yağ tankını motora entegre ederek, daha az ve küçük parçalarla bu sonuca ulaşan Yamaha, ortaya çok daha hızlı ivmelenen, daha yüksek sürate çıkabilen ve belirgin biçimde yakıt ekonomisi yapan TR-1 HO deniz motorunu ortaya çıkardı. Geçtiğimiz yıl Yamaha’nın RIDE System ürünü, yine yenilikçilik bazında NMMA ödülü kazanmıştı. RIDE, dünyanın ilk çift gaz kontrollü gidonu ve Yamaha’nın 2016 model FX ve VX serisi WaveRunner ürünlerinde mevcut.  
 
Yamaha Waverunner modellerini, CNR 2016 Avrasya Boat Show, Hall 4 A02 Burla Marine Standında görebilirsiniz..

www.burla.com/marine/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder